• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-03-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #37731

Sprzedam dobrze funkcjonujący biznes

Sprzedam dobrze funkcjonujący biznes który produkuje płyny na bazie wody demineralizowanej takie jak: płyn do kolektorów słonecznych i centralnego ogrzewania (ergolit ), płyn do spryskiwaczy samochodowych lato zima, płyn do chłodnic, wodę do akumulatorów, wodę do żelazek.
Produkujemy w 5-cio, 10-cio, 20-to litrowych kanistrach.

Mamy podpisaną umowę z Uzdrowiskiem Solec-Zdrój na wyłączność odbioru oryginalnej wody siarczkowej którą jako jedyni w Polsce sprzedajemy w 5-cio i 10 -cio litrowych kanistrach na Allegro w całym kraju pod nazwą Uzdrowisko w Twoim Domu.

Jesteśmy w trakcie sprzedaży wody siarczkowej na portal eBay do Niemiec.
Na płyny do spryskiwaczy i płyny do kolektorów słonecznych i centralnego ogrzewania mamy około 30 udokumentowanych stałych odbiorców na terenie Województwa Mazowieckiego oraz Allegro.

Mamy stałych dostawców ergo-litów i koncentratów, alkoholu do produkcji płynów do „CO” oraz płynów do spryskiwaczy samochodowych.
Biznes chcieli byśmy sprzedać wraz z domem mieszkalnym około 200 m2, na dole jest przedpokój, kuchnia, pokój gościnny, garaż ogrzewany, łazienka i kotłownia.
Na górze przedpokój, kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, garderoba i poddasze. Dom jest ocieplony, ogrzewany jest piecem na eko-groszek oraz jest zamontowany kocioł na olej opałowy ze zbiornikiem na olej 1000 L. Koszt roczny ogrzewania domu z ciepłą wodą jest około 4000 zł Będzie doprowadzony gaz ziemny w tym roku. Posiada wodę miejską i własną studnie głębinową, kanalizacja miejska, telefon stacjonarny fax, internet TV satelitarną. Działka narożna ma 400 m2 na której jest budynek produkcyjny 80 m2 wyposażonym w niezbędne urządzenia potrzebne do produkcji, ogrzewany centralnym ogrzewanie z domu. Na działce znajduje się dom, zakład produkcyjny, dwie wiaty,altana gryl oraz drzewka owocowe. Posiadłość ta jest naszą własnością z czystą księgą wieczystą.
Biznes chcemy sprzedać z nazwą firmy z odbiorcami z dostawcami oraz z całą technologią produkcji wprowadzając przyszłych właścicieli w nie przerwaną działalność produkcyjną. Do wyposażenia firmy są dwa samochody dostawcze: Mercedes sprinter izoterma z reklamą oraz Renault bus.Obrót roczny przy pracujących dwóch osobach wynosi około 300.000 zł z czego
zysk roczny na czysto wynosi około 120.000 zł. Udostępnimy wszystkie dokumenty księgowe świadczące o dochodach. Biznes jest rozwojowy, zależy tylko od kondycji nowych właścicieli.

Dom chcemy sprzedać z meblami, które są w dobrym stanie.
Biznes znajduję się około 65 km. od Warszawy 14 km. od autostrady w miasteczku letniskowym 8 tys. mieszkańców z dworcem PKP Warszawa Białystok w dorzeczach Bugu i Liwca. Mały podatek od nieruchomości, wystarczy zatrudnić w firmie 3 osoby.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Łochów
Obszar działalności Międzynarodowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1200000 zł
Czy firma jest zyskowna? Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 39 lat
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Dodatkowe informacje

nazwa firmy/marka handlowa Dostępne w wersji Premium
miejsce prowadzenia działalności/adres Dostępne w wersji Premium
okres działalności w latach/data rozpoczęcia działalności Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej