• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-04-01
  • Identyfikator ogłoszenia: #42339

Sprzedam dochodowy serwis telefonów i komputerów

Serwis działa od początku 2016 roku na lokalnym rynku w Katowicach. Jest to znana i rozpoznawalna marka wraz z wypozycjonowaną stroną www, profilem fb z ponad 900 fanami.

Posiada bazę ponad 5000 Klientów, przeprowadziła prawie 8000 napraw. Zajmuje się naprawą smartfonów flagowych marek, regeneracją wyświetlaczy w technologii OCA, wymianą podzespołów. Serwis znajduje się w odnowionym budynku w bardzo dobrej lokalizacji przy drodze o bardzo dużym natężeniu ruchu. Posiada prywatny parking tylko dla swoich Klientów. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzację, alarm,monitoring z funkcją podglądu online, jest podłączony światłowód. Budynek jest podnajmowany.

Cena dotyczy marki, domeny, know how, wszystkich urządzeń serwisowych takich jak laminator ciśnieniowy do naprawy wyświetlaczy, urządzenie kriogeniczne do odseparowania wyświetlaczy, zasilacze serwisowe, narzędzia, mikroskopy w tym jeden cyfrowy, stacje hotair oraz lutownicze,3 komputery, kasa pancerna, system alarmowy, monitoring 4 kamer wraz z nagrywaniem. Całość warta około 25 000 zł. spory zapas części zamiennych, wyświetlaczy akcesorii wartych około 10000 zł.

Wraz ze sprzedażą zapewniam przeszkolenie, pomoc we wdrożeniu, przejęcie wyszkolonych pracowników. Wszystkie transakcje udokumentowane fakturami, paragonami i wyciągiem z transakcji kartą.

Informacje podstawowe

Branża
  • internet
Województwa
  • śląskie
Miasto Katowice
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 90000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 3 lat
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej