• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-05-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #51822

Sprzedam dom z obiektami produkcyjno-magazynowymi

Sprzedam dom w Bielawie wraz z obiektami produkcyjno-magazynowymi po zakończonej działalności gospodarczej. Dom położony na działce o powierzchni 1500 m2 , która jest ogrodzona i posiada wszystkie media. Bardzo dobra lokalizacja - centrum Bielawy . Zabudowania nadają się na dotychczasową działalność produkcyjną szczotek, warsztat mechaniczny, bazę transportową, szwalnie i itp. Ponadto z godnie z planem zagospodarowania można podzielić działkę na 2. Wyposażona w wszelkie media.

W skład zabudowy wchodzi :

1. budynek mieszkalny dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni -280m2 , w tym na parterze zlokalizowana była hala produkcyjna o powierzchni156m2 wraz z zapleczem socjalnym ( szatnia, jadalnia, WC ,socjalne itp. ) i kotłownia na paliwo stałe. Na piętrze mieści się jest część mieszkalna o powierzchni 124m2 ( salon , 4 pokoje , kuchnia , łazienka z WC )oraz taras 36 m2. Dach pokryty blachą, stolarka okienna wymieniona na plastikową (2018rok) i drzwiowa drewniana, budynek nieocieplony, wymaga małego remontu . Rok budowy 1997 .

2. budynek produkcyjny dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 226 m2 w tym, parter zajmuje hala produkcyjna o powierzchni 113 m2 z wydzieloną suszarnią ( 18 m2 ) i kotłownia na paliwo stałe. Na piętrze zlokalizowana jest hala produkcyjna o powierzchni 113 m2 wraz z pomieszczeniami biurowymi i WC. Dach pokryty blachą, stolarka okienna drewniana, stolarka drzwiowa drewniana, budynek nieocieplony. Rok budowy 2007.

3. Budynek biurowy , parterowy wraz zapleczem socjalnym , o łącznej powierzchni 50 m2 ,ocieplony, kryty papą , drewniana stolarka okienna i drzwiowa.

4. Budynek garażowo-warsztatowo-ślusarski o łącznej powierzchni 42 m2 .

5. Na terenie działki znajdują się ponadto :

- wiata zabudowana , kryta blacha o powierzchni - 123 m2

- wiata zabudowana o powierzchni - 54 m2

- kontenery magazynowe , silos z odciągiem trocin i wiórów oraz torowisko tartaczne z obrotnicami i wózkami na torowymi .

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Bielawa
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 550000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/okazaja-sprzedam-dom-z-zakladem-centrum-bielawy-ID4bhwT.html?

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej