• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-01-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #57795

Sprzedam drogerię internetową

Drogeria internetowa działa na rynku e-commerce od 2015 roku. Marka jest popularna w branży kosmetycznej. Sklep znajduje się na 1 miejscu w Google na hasła o tematyce "naturalna drogeria" i na 3 miejscu w tej tematyce znajduję się profil na facebooku.

W magazynie znajdują się aktualnie produkty o wartości hurtowej blisko 60 000 złotych na przestrzeni ok. 30m2. Wartość obrotów w 2020 roku przekroczyła 1 100 000 zł. Średni koszyk na poziomie 115zł. Marża na poziomie 30%.

Sklep od początku istnienia zbierał dane do piksela Facebooka oraz Google Analitics. Główny ruch na sklepie - SEO, Google Ads, mniejszy ruch z Facebook i Instagram z potencjałem na rozwinięcie kolejnych kanałów, np. Allegro, Amazon, Shopee, Ceneo. Setki powracających klientów. Świadczą o tym opinie na sklepie zadowolonych klientów, gdzie średnia ocena sklepu 4,9 z ponad 1500 opinii.

Niskie koszty prowadzenia biznesu, nowy właściciel w zupełności sam jest w stanie prowadzić sklep.

Bardzo duże zainteresowanie dropshippingiem, o co można rozwinąć działalność drogerii nie generując dodatkowych kosztów inwestycyjnych, bazując na grupie docelowej wygenerowanej przez potencjalnych zainteresowanych tego rodzaju działaniami.

Przez ostatni rok wprowadzone zostały kluczowe zmiany na stronie internetowej, takie jak np. wykorzystywanie możliwości dodatkowych aplikacji generujących ruch oraz konwersje na sklepie, poszerzenie bazy danych klientów do wysyłki newsletterów, wprowadzenie działań influence marketingu, co generuje wciąż rosnące zainteresowanie popularnych influencerek promowaniem drogerii, modyfikacja wersji mobilnej, aby jak najlepiej dostosować zakupy pod klienta korzystającego z telefonu komórkowego, negocjacja najlepszych cen hurtowych u sprawdzonych kontrahentów, rozbudowanie sprawdzonych działań marketingowych na płaszczyźnie social media, zbudowanie internetowej społeczności poprzez regularne dodawanie edukacyjnych treści dotyczących naturalnej pielęgnacji, stałe monitorowanie rynku oraz cen i wprowadzanie bieżących zmian na sklepie, regularnie dodawane nowości z poszczególnych marek, aby utrzymywać zainteresowanie klientów ofertą.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 219000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.gratka.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej