• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-11-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #56642

Sprzedam dwie kawiarnie

Odstąpię okazyjnie dwie popularne kawiarnie działające we Wrocławiu oraz Legnicy.

Dodatkowo stanowisko mobilne na eventy.

Idealna podstawa pod sieć franczyzową! Przyszły właściciel otrzyma od nas w pełni przygotowany biznesplan na dalsze działania dotyczące rozwoju.

Od początku działalności wypracowaliśmy sobie bazę stałych klientów.

Lokal Legnica – lokal nastawiony na sprzedaż take away z małym ogródkiem na zewnątrz. Lokalizacja przy głównej ulicy w mieście, w promieniu 500m największa uczelnia w Legnicy, 900m do Rynku. Przy lokalu znajduję się dużo miejsc parkingowych. Miesięczny, całościowy czynsz wynosi 750 złotych brutto.

Lokal Wrocław – mieści się w perspektywicznym miejscu, na kampusie Uniwersytetu Wrocławskiego, bardzo duży przemiał ludzi, od października regularna obsługa studentów z uczelni mieszczącej się dosłownie 80 metrów od lokalu. Miesięczny całościowy czynsz wynosi 3000 złotych brutto.

Lokale oczywiście spełniają wszystkie wymogi działalności gastronomicznej, posiadają niezbędne odbiory itd. Składają się z sali wejściowej, kuchni, magazynku/pomieszczenia socjalnego, toalety dla pracowników i zaplecza. Lokale zostały wyremontowane i od początku projektowane i wykonane pod profil działalności. Życzliwi sąsiedzi i właściciele budynku, praca w lokalu od wczesnych godzin nie jest dla nich uciążliwa.

Nowy właściciel otrzymuje również stanowisko mobilne, niezbędne przybory oraz kontakty do osób zarządzających imprezami. Eventy zaplanowane na kolejny rok z góry. Cykliczne, co weekend.

Catering firmowy. Na ten moment posiadamy kontrakty podpisane z około 20 firmami na terenie Dolnego Śląska. Regularnie, każdego dnia, otrzymywane są zamówienia i dostarczane posiłki do ww firm. Obsługujemy zarówno m.in. wrocławskie Bielany jak i legnicką strefę ekonomiczną.

W kwocie odstępnego wliczony jest samochód do dowozów plus rower, wszystkie niezbędne receptury, tajniki, dostęp do mediów społecznościowych, strony Google, strony www, prawa do logo itd itp.

Bardzo zgrany zespół pracowników budujący markę od dobrych kilku miesięcy.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 99000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej