• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-01-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #40165

Sprzedam działajacą kawiarnię familijną

Sprzedam prężnie rozwijającą się kawiarnię familijną z bawialnią w ścisłym centrum Kielc. Kawiarnia działa od 1,5 roku i generuje zyski. Jest to lokal w pełni przystosowany dla Klientów z dziećmi ( miejsce na wózki, przewijak, miejsce do karmienia, kojec dla najmłodszych i otwarta bawialnia dla starszych. Kawiarnia jest nie tylko miejscem relaksu, odbywają się tu stale (ok 4-5 razy w tyg) zajęcia i warsztaty dla dzieci oraz dla rodziców, koncerty, imprezy urodzinowe i integracyjne. Estetyczny wnętrze oraz możliwość oddzielenia bawialni parawanami pozwala również na organizację imprez bardziej uroczystych jak urodziny, chrzty, komunie.
Głównym atutem oferty jest możliwość przejęcia działającego lokalu z dnia na dzień bez dodatkowych nakładów finansowych.

Warunkiem przejęcia lokalu jest utrzymanie dotychczasowego profilu działalności ponieważ kawiarnia dzieła i prosperuje bardzo dobrze.

Cena obejmuje lokal z kompletnym wyposażeniem baru (ekspres grupowy, zmywarka, witryna chłodnicza, 2 lodówki, grill/toster, gofrownica, sokowirówka, blender barmański.....) meblami, wyposażeniem bawialni i zaplecza, know-how, koncepcje rozwoju, kontakty do osób prowadzących zajęcia i warsztaty.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • świętokrzyskie
Miasto Kielce
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 130000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 2 lat
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej