• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-06-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #42056

Sprzedam działający hotel

Oferujemy do sprzedaży działający pod nazwą "Anna" Ośrodek Wypoczynkowy w Zwierzyńcu zlokalizowany przy ulicy Dębowej 1 (centrum Zwierzyńca), powiat zamojski, województwo lubelskie. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana, wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej, znajduje się w pobliżu głównej drogi wjazdowej do miasta.

Nieruchomość stanowi:

działka budowlana o powierzchni 1656 m2 zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym o powierzchni 739,8 m2, budynkiem gospodarczym o powierzchni 36 m2 oraz wiatą grillową o powierzchni 18m2.

Do działki doprowadzone są przyłącza: elektryczne, wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, gazowe, telefoniczne. Dobry stan techniczny obiektu.

Budynek posiada trzy kondygnacje: w piwnicy o powierzchni 89,1 m2 znajduje się sala konferencyjna/bilardowa oraz pomieszczenia gospodarcze; na parterze o powierzchni 330,4 m2 znajduje się recepcja, w pełni wyposażona restauracja z tarasem i zapleczem kuchennym, pomieszczenie biurowe oraz 3 pokoje gościnne; na piętrze o powierzchni 320,3 m2 znajduje się 14 pokoi gościnnych. Każdy pokój posiada niezależną łazienkę.

Na działce znajduje się utwardzony parking. Teren jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany.

Oferta bezpośrednia. Stan prawny uregulowany.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • lubelskie
Miasto Zwierzyniec
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2100000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej