• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-04-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #53546

Sprzedam działający salon fryzjersko - kosmetyczny

Sprzedam działający salon fryzjersko - kosmetyczny w centrum Rzeszowa.
Salon po generalnym remoncie wykonanym w 2019 roku, wykończony z dbałością o każdy szczegół w wysokim standardzie. Cieszy dobrą opinią wśród klientów (system do rezerwowania wizyt booksy i ocena Google)
Salon jest położony na ruchliwej od przechodniów ulicy w lokalizacji nowo otwarta restauracja, apteka, ściśle centrum.
Wszystkie meble w salonie były robione pod wymiar. Przy projekcie braliśmy pod uwagę przede wszystkim komfort wymagającego klienta. Wyjątkowy klimat można zauważyć i poczuć już od wejścia.
Wszystkie miejsca są urządzone komfortowo i w pełni wyposażone. Spełniają wszystkie wymagania higieniczne i sanitarne. Całe wyposażenia, urządzania i narzędzia wliczone w cenę. Lokal jest wynajmowany.
Salon o powierzchni 160 m2
Cena: do uzgodnienia
W salonie znajduje się:

Część fryzjerska w pełni wyposażona w 2 stanowiska fryzjerskie i 1 myjka, 3 stanowiska do manicuru, poczekalnia, łazienka, 2 pomieszczenia zabiegowe - jedno z osobną łazienką i prysznicem, osobne pomieszczenie do pedicure z 2 stanowiskami, pomieszczenie socjalne.

W pakiecie przekazane zostanie:

Baza klientów

Sprzęt kosmetyczny, który w całości został zakupiony jako nowy : kombajny (karboksyterapia, oksybrazja, infuzja tlenowa w jednej aparaturze CRISS, fala radiowa DERMAFREQUENCY 3D, lampa sufitowa LED FAMED SOLIS 60C (koszt 6 tys), mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, wapozon, suszarki fryzjerskie, nawilżacz do włosów, myjka, fotele fryzjerskie z szytej na zamówienie eko skóry lepszej jakości niż ta używana standardowo, elektryczne w całości łóżko zabiegowe, lodówka do przechowywania preparatów do medycyny estetycznej, podgrzewacze wosku, wapozon, myjka ultradźwiękowa, medyczny, frezarki maraton 3 sztuki oraz drobny sprzęt do manicur/pedicure, kosmetyki renomowanej firmy tak aby od razu można było rozpocząć pracę.

Cesja domeny (strona www)

Konto rezerwacji on-line

Konta na portalach społecznościowych (instagram i facebook)

Cesje umów z dostawcami (wg potrzeb)

Prawo do używania nazwy i logotyp

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Rzeszów
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 120000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 3 lat
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej