• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-09-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #52835

Sprzedam firmę - auto kosmetyka detailing

Sprzedam firmę działającą w branży Auto Detailing/Auto kosmetyka i myjnia ręczna. Ewentualnie rozważę wynajem.

Firma istnieje na rynku ponad dwa lata i generuje w tej chwili stabilne przychody oraz zapytania telefoniczne, bądź w innej formie, od klientów, informacji szczegółowych udzielę zainteresowanym podmiotom na spotkaniu. Zaletą jest bardzo dobra lokalizacja warsztatu (Gdynia Pogórze), w obrębie prężnie rozwijającej się okolicy (gminy Kosakowo) oraz bardzo niskie stałe koszty stałe prowadzenia tego biznesu (poniżej 1200 PLN miesięcznie licząc czynsze i inne obowiązkowe, stałe koszty).

Idealna propozycja dla kogoś, kto ma "fach w ręku", ale nie ma możliwości zbudowania przedsiębiorstwa od podstaw i poświęcenia czasu/pracy na jego marketing. W przypadku zainteresowanego, całość transakcji odbędzie się oczywiście u notariusza gdzie zostaną spisane stosowne umowy i zobowiązania pomiędzy stronami, precyzujące co kwota obejmuje:

- Cesję umowy na warsztat 40 mkw w bardzo niskiej cenie czynszowej - wysoka brama, wchodzą bez problemu 2 auta osobowe lub małe busy. Lokal niecałe dwa lata temu przeszedł remont - nowa instalacja elektryczna i oświetlenie oraz wodno - kanalizacyjna, brama, odmalowanie, położenie podłogi. Warsztat położony w cichym, spokojnym, odgrodzonym miejscu. Pełna swoboda działania.

- Cesję umowy na plac 80 mkw pod warsztatem, dzięki temu możemy swobodnie zaparkować wiele pojazdów lub prowadzić część prac na dworze

- Cesję umowy na baner reklamowy widoczny z ruchliwej ulicy Unruga

- Przekazanie praw do loga, wszystkich materiałów reklamowych (kilku banerów reklamowych powieszonych m.in w centrum Gdyni, w Rumi i na Dębogórzu).

- Przekazanie praw do mediów społecznościowych - ładnie zbudowany profil na FB,
ponad 1200 polubień, profil na Instagramie

- Możliwość kontynuacji/przekazania praw dobrze wypozycjnonowanej wizytówki google maps przynoszącej wiele zapytań i mającej wysoką opinię od zadowolonych klientów

- Możliwość przekazania/kontynuacji współpracy z obecnymi pracownikami, kontrahentami, podwykonawcami

- Przekazanie sprzętu warsztatowego oraz chemii profesjonalnej o znacznej wartości umożliwjającej rozpoczęcie pracy "od zaraz"

- Przekazanie zbudowanej wartości intelektualnej - szkolenie wstępne, porady, wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku, jak co działa, co z czym "się je" itd., przesłanie grafik w profesjonalnym formacie dotyczących logo itp, materiałów będących częścią firmy

- Wsparcie doradcze posprzedażowe w razie potrzeby

- Przeszkolenie wstępne

- Przekazanie praw i wprowadzenie do kontynuacji ewentualnych porozumień z innymi podmiotami, np. marketingowymi

- Cesję służbowego numeru telefonicznego, który widnieje na wszystkich kanałach marketingowych

- Cesję lub informacje odnośnie wszystkich innych "dobrych" lub "tanich" rozwiązaniach, które wypracowaliśmy w majestacie prawa,

- oraz wiele innych, np. ubrania reklamowe, kontakt do osoby zajmującej się grafiką itd.

Sądzę, że jak za ponad dwa lata naszej ciężkiej pracy to kwota jest po prostu symboliczna, zbliżona do wartości sprzętu, chemii. Wszystko jestem w stanie udokumentować osobie zainteresowanej. Jeżeli marzyło Ci się zostać detailerem i pracować u siebie, to jest to opcja dla Ciebie.

Proszę o kontakt najlepiej telefoniczny.

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 15000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej