• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #59984

Sprzedam firmę -branża zdrowej żywności, bio

Na sprzedaż 100% udziałów w Spółce z o.o., która prosperuje w branży sprzedaży zdrowej żywności (w tym żywności z ceryfikatem BIO).

Firma istnieje od 2018 roku, w 2022.10 założona spółka z o.o.
Przychód w 2023 (styczeń – wrzesień) – 750000zł netto
Wartość magazynu na dzień 31.10.2023 – 70000zł netto

Wynajęta i bardzo dobrze zorganizowana hala magazynowa o powierzchni 300m2 na północy Krakowa (Węgrzce, przy drodze krajowej DK7), parking z kostki brukowej, podjazd dla tirów, 2 bramy wjazdowe (wejściowe). Hala przystosowana do prowadzonej działalności (projekt/odbiór sanepidu)
Co oferujemy:
1. Branża zdrowej żywności oraz produkty z certyfikatem BIO: Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży zdrowej żywności, co jest obecnie bardzo modne i pożądane przez konsumentów. Nasza szeroka gama produktów obejmuje: kremy orzechowe, orzechy, suszone owoce (w tym BIO), produkty sypkie (kasze, mąki, płatki śniadaniowe ryże itd.), przyprawy i zioła
2. Własna marka: Nasza firma posiada własną markę, która jest rozpoznawalna i cieszy się zaufaniem klientów. To doskonała okazja do dalszego rozwoju i ekspansji marki na rynku.
3. Sklep internetowy (z prowadzonym blogiem): Nasza firma prowadzi aktywny sklep internetowy, który stanowi istotną część naszej działalności. Sklep ten jest dobrze rozwinięty i generuje stałe przychody.
4. Konto na Allegro: Posiadamy również aktywne konto na platformie Allegro, co pozwala na osiąganie dodatkowych zysków poprzez sprzedaż produktów online.
5. Konto na Instagramie: 5000 obserwujących
6. Wypracowana baza dostawców
7. Konto baselinker
8. Platforma B2B do sprzedaży hurtowej
9. Certyfikat BIO
10. Możliwość przejęcia doświadczonego pracownika zajmującego się obsługą zamówień/dostawami
Jeśli jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym branżą zdrowej żywności i gotowym kontynuować rozwijanie tego udanego biznesu, to ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy pełne wsparcie i wiedzę, aby ułatwić Ci przejęcie działalności i kontynuację jej sukcesów.

Informacje podstawowe

Branża
  • spożywcza
Województwa
  • małopolskie
Miasto Węgrzce
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 200000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej