• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-11-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #53290

Sprzedam firmę / catering dietetyczny

Sprzedam catering dietetyczny działający na terenie Szczecina, Stargardu i okolicznych miejscowości. Oferujemy silną i rozpoznawalną w regionie markę.

Dzienna liczba dostaw wynosi od 90 (wakacje i grudzień) do ok. 130 zestawów dziennie (pozostała część roku). Naszym atutem jest bardzo atrakcyjna, lokalna baza klientów licząca ok. 4 000 osób. Daje ona duże możliwości up- i cross-sellingu.

Inwestycja pozwoli Państwu na szybkie i sprawne rozpoczęcie działalności, która umożliwi funkcjonowanie na bardzo dynamicznie rozwijającym się rynku również w warunkach kolejnych lockdown'ów.

Powodem sprzedaży jest zaangażowanie w inne przedsięwzięcia biznesowe i co za tym idzie - niedostateczna ilość czasu na zarządzanie cateringiem.

Przedmiotem sprzedaży są wszystkie elementy niezbędne do kontynuacji i rozwijania działalności:
- cesja umowy najmu lokalu z kuchnią cateringową (lokal na terenie Szczecina, dzielnica Prawobrzeże, bardzo niski czynsz - 2500 zł netto m-nie);
- sprzęt gastronomiczny;
- zorganizowana logistyka dostaw do klientów (w cenie trzy auta typu furgon w tym jedno w leasingu);
- strona internetowa z bardzo intuicyjną i skuteczną wtyczką sprzedażową;
- skuteczny i sprawdzony system marketingowy (pozyskiwania nowych klientów);
- fanpage na Facebooku;
- wdrożony system zarządzania cateringiem MasterLife CRM oraz panel klienta znacznie przyspieszający proces obsługi;
- baza diet i jadłospisów skomponowana przez dietetyków;
- baza danych obecnych i byłych klientów;
- wdrożony system HACCP, dokumentacja BHP, system RODO;
- kontakty do dostawców;
- doświadczona kadra pracownicza.

Catering przynosi bardzo stabilne przychody (przychód roczny ok. 900 000 zł - 1 000 000 zł) oraz zyski (dochód brutto w ostatnich latach ok. 160 000 zł - 200 000 zł w zależności od poziomu inwestycji).

Powyższe kwoty mogą zostać zwielokrotnione np. poprzez rozbudowę dostępnej bazy produkcyjnej. W momencie zakupu przedsiębiorstwa otrzymają Państwo dokument wskazujący możliwe obszary rozwoju firmy w zależności od kapitału dostępnego na ewentualne inwestycje.

Cena zależy głównie od zakresu działalności, który chcieliby Państwo przejąć (od przejęcia samej marki z bazą danych i stroną www po zakup całej firmy z cesją najmu lokalu, autami dostawczymi i pracownikami) i wynosi od 150 000 zł (netto) do 300 000 zł (netto).

Jesteśmy otwarci na rozmowy dotyczące zakresu przejęcia oraz na negocjacje cenowe. Zbycie nastąpi w formie sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Szczecin
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 150000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej