• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-05-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #34602

Sprzedam firmę -czynny zakład produkcji odzieży

Oferta przejęcia dotyczy pracowników, maszyn, techniki oraz długoletniego doświadczenia w produkcji odzieży-nie dotyczy pomieszczeń produkcyjnych. Proponujemy przejęcie i przeniesienie zakładu do własnych pomieszczeń lub pozostawienie zakładu w dotychczasowych pomieszczeniach i korzystanie z nich na zasadzie najmu.W tym przypadku można natychmiast rozpocząć własną produkcję.
Zakład powstał w 1991 roku.Własną produkcję szyliśmy do 2000 roku-kurtki, płaszcze, garsonki, żakiety, spodnie, następnie postawiliśmy na współpracę z renomowaną firmą z Poznania posiadającą dużą sieć sklepów w całym kraju oraz za granicą.Wykonujemy dla nich usługi szycia wraz z krojeniem konfekcji damskiej o wysokiej jakości. Są to przeszycia, które wymagają dużego doświadczenia i wysokiej dokładności wykonania.
Współpraca układała się na przestrzeni 15 lat bez problemów z korzyścią dla obydwu firm, i trwa nadal na podstawie umowy-obecnie posiadamy już zagwarantowane wykonanie kolekcji jesień/zima 2017, którą rozpoczęliśmy szyć w maju.
Istnieje możliwość przejęcia tych kontraktów przez przejmującego naszą firmę oraz zwiększenie ich liczby przy powiększeniu zakładu.Oferujemy pomoc -dozór techniczny przy realizacji tych przeszyć.
Zatrudnienie waha się w granicach 13- 15 pracowników –średni wiek wynosi 42 lat. Średnia liczba lat w zawodzie 16, średnia zatrudnienia w naszym zakładzie 12 lat. Wszyscy posiadają wykształcenie w wykonywanym zawodzie oraz długoletnie doświadczenie.Jest wolne jedno stanowisko dla prasowaczki oraz dwa stanowiska dla krawcowych.
Na wszystkie maszyny i urządzenia udzielamy rocznej gwarancji z możliwością usuwania usterek na bieżąco .Oferujemy pomoc przy zaprowadzeniu zakładu, rekrutacji nowych pracowników oraz doprowadzenie produkcji do odpowiedniej wydajności.
Zakład spełnia wymogi określone przez PIP oraz PIS-posiadamy wszelkie dokumenty wymagane przez te instytucje. Nie posiadamy żadnych zaległości w ZUS i US.

Informacje podstawowe

Branża
  • odzież, tekstylia
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Cena sprzedaży 225000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej