• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-03-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #47272

Sprzedam firmę - produkcja rękodzieła

Działalność gospodarcza, którą chcę sprzedać to produkcja rękodzieła szklanego - bombek malowanych i innych wyrobów szklanych (wyroby na Boże Narodzenie, Wielkanoc, walentynki, a także całoroczne).

Odstąpię technologię produkcji, wszystkie niezbędne urządzenia, narzędzia i materiały do produkcji, prawa autorskie do własnych wzorów - ok. 200, listę Klientów wraz z zamówieniami - już na bieżący rok 2020.

Gwarantuję pełne szkolenie oraz dostawy materiałów szklanych do produkcji, które sami wytwarzamy. Jest to działalność dla osoby (osób) uzdolnionej manualnie, pragnącej się rozwijać w działalności artystyczno-rękodzielniczej, realizując własne marzenia i pasje.

Sprzedaję jedną z 2 gałęzi naszego biznesu (produkcja szkła dmuchanego i
dekorowanie szkła) ze względu na wzrost produkcji i brak możliwości
czasowych na zajmowanie się wieloma dziedzinami produkcji równocześnie.

Kwota odstępnego to wynagrodzenie za 20 lat naszej ciągłej pracy w firmie którą kochamy,rozwoju działalności, zdobywania Klientów z całego świata, rynków zbytu i doświadczenia co w danej branży i w danym sezonie sprzedaje się najlepiej, a także kontaktów zagranicznych do konkretnych jarmarków bożonarodzeniowych, na których sprzedawaliśmy nasze produkty na zasadzie "od producenta do klienta detalicznego".

Unijne dofinansowania na tworzenie nowych przedsiębiorstw lub rozwijanie już istniejących zmniejszają ryzyko poniesionego wydatku do 0%.

Po przekazaniu działalności gwarantujemy stałe, wieloletnie wsparcie - służymy naszą wiedzą, doświadczeniem i bieżącymi konsultacjami.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Płońsk
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 70000 zł
Uwagi

źródło: www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej