• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-05-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #36901

Sprzedam firmę produkcji stolarskiej

Sprzedam firmę produkcji stolarskiej założoną w 1986 roku. Zakład jest w ruchu, zatrudnia pracowników i posiada koszyk zamówień.

Głównym profilem działalności opartej o obróbkę drewna litego jest PRODUKCJA stolarki budowlanej, okna, drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, ościeżnice regulowane, bramy garażowe, okiennice, schody, parapety, meble ogrodowe.
Prowadzimy sprzedaży bezpośrednią w biurze firmowym i przez stronę internetową, oraz świadczymy serwis techniczny naszych produktów.
Zakład z biegiem lat był rozbudowywany, począwszy od części w której obecnie znajdują się pomieszczenia socjalne i jedna hala produkcji, do budowy w 2005 roku wysokiego magazynu z wydzieloną kotłownią i silosem na odpady.
Obiekt położony na działce o łącznej powierzchni 4069m2 i prostokątnym kształcie, zlokalizowany w centrum kraju około 25km od Warszawy Dogodny dojazd autostradę A2
Teren ogrodzony, drogi manewrowe na terenie zakładu utwardzone tłuczniem drogowym oraz na powierzchni 600m2 kostką betonowa 8cm na podwalinie drogowej.
Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 1512,94m2.

Część budynku biurowo socjalna:
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z gazobetonu, dwukondygnacyjny ocieplony, pokryty stropodachem ocieplonym, papa termozgrzewalna, powierzchnia 140m2. Stolarka okienna drewniana stolarka drzwiowa drewniana. Na parterze powierzchnie socjalne m.in. stołówka, szatnia, pomieszczenia gospodarcze, część biurowa wystawowa. Na piętrze pomieszczenia biurowe. W pomieszczeniach na podłogach ułożono terakotę, w pomieszczeniach biurowych panele podłogowe. Powierzchnia użytkowa wynosi 233,9m2

Część budynku produkcyjna:
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, dach dwuspadowy wykonany z dźwigarów stalowych pokryty blachą ocynkowaną z ociepleniem. Powierzchnia produkcyjna 822m2 w tym 200m2 posadzka przemysłowa bezpyłowa, pozostała część posadzka betonowa.

Część budynku magazynowa:
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z posadzką przemysłową bezpyłową, pokryty blachą stalową ocynkowaną na dźwigarach stalowych. Łączna powierzchnia magazynu 380m2 w tym 240m2 magazyn wysokiego składowania wys. 5m i 6,75m w szczycie. Dwie bramy przemysłowe 1szt 5m x5m i 1szt 3m x 3m. Na części 140m2 magazyn niski wys. 3,3m z wydzielonym pomieszczeniem kotłowni nad którym znajduje się pomieszczenie wentylatorów i murowany silos na trociny. W części niskiej magazynu znajduje się biuro i wc.

Uzbrojenie techniczne zakładu:
Ogrzewanie całego zakładu z kotła 300KW opalanego trocinami w pełni automatycznie z podajnika lub innym paliwem stałym sypkim np. peletem. Możliwość palenia odpadami drzewnymi przy ręcznym załadunku.
Zakład wyposażony w telewizję przemysłową, 12 kamer ( 5 zewnętrznych i 9 wewnętrznych) wraz z rejestratorem, system alarmowy z monitoringiem, system przeciw pożarowy z czujnikami oraz 4 hydrantami (1 zewnętrzny i 3 wewnętrzne).
Przydzielona moc energetyczna 50KW.
Podłączenie do sieci wodociągowej miejskiej
Szambo własne szczelne 10m3

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Owczarnia
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 6500000 zł
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Dodatkowe informacje

wyposażenie lokalu/nieruchomości Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej