• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-12-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #46554

Sprzedam firmę produkcyjną

Sprzedam z kontrahentami spółkę z.o.o firmę o profilu profukcyjnym istniejącą od 2012 r. Profil firmy to produkcja wykończeń do pokryć dachowych dla tego portfolia produktów posiadamy klientów w Rosji,Polsce, francji, Włoszech, Anglii,Irlandii, Korei południowej. Od 2018 roku rozszerzyliśmy branże o produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych metoda wtryskowa, produkty do branży budowlanej i samochodowej. Na te produkty posiadamy klientów w Rumunii, Węgrzech ,Polsce,Niemczech, Anglii,Litwie.

Firma posiada nową halę produkcyjną z 2019 r o powierzchni 480 m2, na odrębnej działce 2ha która jest uwzględniona w cenie sprzedaży.

Firma przynosi zyski i jest rozwojową, zainteresowanych proszę o kontakt.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • świętokrzyskie
Miasto Włoszczowa
Obszar działalności Międzynarodowy
Cena sprzedaży 325000 zł
Obroty za ostatnie 12 miesięcy 5400000 zł
Możliwości rozwoju

Profil firmy to produkcja wykończeń do pokryć dachowych dla tego portfolia produktów posiadamy klientów w Rosji,Polsce, francji, Włoszech, Anglii,Irlandii, Korei południowej. Od 2018 roku rozszerzyliśmy branże o produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych metoda wtryskowa, produkty do branży budowlanej i samochodowej. Na te produkty posiadamy klientów w Rumunii, Węgrzech ,Polsce,Niemczech. Firma przynosi zyski i jest rozwojową.

Forma prawna Spółka z o.o.
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 7 lat

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej