• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-11-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #53300

Sprzedam firmę produkującą place zabaw z drewna

Sprzedam firmę produkującą place zabaw z drewna obecną na rynku od 2000 roku. Przez 21 lat działalności firma wyrobiła sobie markę w kraju dostarczając place zabaw w całej Polsce.

W obecnej chwili firma nadal działa i zatrudnia pracowników. Strona internetowa firmy: www.aktiv.pl

Przedmiotem sprzedaży jest:

1. Pomysł na biznes tj. know-how dotyczący funkcjonowania firmy i pomoc w płynnej tranzycji do nowego właściciela

2. Przejęcie doświadczonych pracowników biurowych oraz fizycznych - razem 9 osób.

3. Skatalogowana oferta - prawie 100 projektów placów zabaw w różnych konfiguracjach wraz z aktualnymi certyfikatami wydanymi przez państwowy instytut badawczy + projekt graficzny rozbudowanego katalogu, jako gotowe narzędzie sprzedażowe.

4. Baza danych odbiorców tj. przedszkola, szkoły, urzędy gmin, spółdzielnie mieszkaniowe, inwestorzy i deweloperzy, w tym klienci cyklicznie powracający z zamówieniami rok do roku i rozbudowana sieć kontaktów.

5. Baza kontrahentów zapewniających bieżące działanie -

6. Aktywa zapewniające płynne przejście do prowadzenia dalszej działalności (w osobnej cenie): 2 samochody dostawcze, wózek widłowy, elektronarzędzia, sprzęt biurowy itp.

Dodatkowe informacje na temat prowadzonej działalności:

Średnie roczne przychody z działalności związanej z produkcją placów zabaw z drewna w okresie ostatnich 3 lat wyniosły około 3.5 mln złotych rocznie.
Sezon montażowy trwa od około marca/kwietnia do października/listopada w zależności od warunków atmosferycznych - wiąże się to ze skokowym wzrostem przychodów w tym okresie.
Firma wykonuje około 350 zleceń montażowych na sezon o różnej wielkości (od kilkunastu do kilkuset tysięcy złotych na zlecenie)
Firma działa jako spółka z o.o. sp. k. od 3 lat - wcześniej przez 18 lat działała w formie jednoosobowej działalności gospodarczej

Z uwagi na kompleksowy charakter prowadzenia tego biznesu, a także wiele składowych w nim zawartych, istnieje możliwość przejęcia części pozycji wymienionych na liście lub przejęcie biznesu w całości - podana cena jest ceną orientacyjną. W osobnym ogłoszeniu wystawiam na sprzedaż siedzibę firmy tj. budynek biurowo-magazynowy; 2x samochód dostawczy Iveco Daily skrzynia (rocznik 2018), wózek widłowy - istnieje możliwość nabycia budynku oraz aktywów wraz z pomysłem na biznes i kontynuowania działalności pod tym samym adresem.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Plewiska
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 60000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej