• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-11-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #49267

Sprzedam firmę spedycyjną

Sprzedam firmę działającą w branży spedycji międzynarodowej - Idealna inwestycja długofalowa w ciekawym i wciąż rozwijającym się sektorze.

Firma istnieje od 2016 roku posiada licencję, ubezpieczenie OCS, dostępy do wszystkich giełd zawierające tylko pozytywne opinie o firmie, dostęp do platformy telematycznej TMS umożliwiającej wystawianie zleceń, zapisywanie bazy klientów, kontrolę księgową dokumentów. Firma dysponuje własną domeną i dobrze wypozycjonowaną stroną internetową, własne logo, logotyp i podstawy do stworzenia dobrej kampanii marketingowej. Obszerna baza klientów w postaci adresów mailowych, numerów kontaktowych i bezpośrednich kontaktów. Firma nie wymaga dofinansowania dla poprawy płynności, zobowiązania krótkoterminowe regulowane są na bieżąco, firma posiada rachunki bankowe PLN - EUR, pełną księgowość zajmującą się firmą od początku jej istnienia. Komputery stacjonarne, monitory, drukarka/ksero/skaner, biurka, fotele, meble na dokumenty oraz pozostałe, niezbędne do pracy, wyposażenie biurowe. Dwa w pełni wyposażone stanowiska pracy dla spedytorów w idealnym stanie. Leasing na samochód osobowy (możliwość cesji leasingu na inny podmiot).

W przypadku zainteresowania przekażę profesjonalny biznesplan opisujący dalszą ścieżkę rozwoju jako kolejny etap rozszerzenia firmy, dodatkowo przekażę cały know-how oraz przez pewien okres mogę zaangażować się w dalszy działalność firmy.

Informacje podstawowe

Branża
  • transport, logistyka
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Międzynarodowy
Cena do negocjacji Tak
Forma prawna Spółka z o.o.
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej