• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-10-19
  • Identyfikator ogłoszenia: #59879

Sprzedam firmę spedycyjną

Sprzedaję firmę spedycyjno-transportową. Przekaże osobie zainteresowanej bazę klientów, domenę internetową, meila z ładunkami, nauczę dochodowego biznesu obsługi narzędzi reszta informacji na rozmowie. Nie musisz mieć własnych samochodów, ja specjalizowałem się w transporcie dedykowanym - ekspresowym małymi autami nie tzw. tirami.

Nie jest to biznes, który sam się prowadzi trzeba w nim pracować przy komputerze w swoim domu lub biurze, ale są duże efekty.

Można na początku samemu w nim działać lub np z partnerem. Później można, ale nie trzeba zatrudnić osobę/y do biura.

Można, ale nie trzeba znać angielski/lub niemiecki. Praca przy komputerze najlepiej na dwóch monitorach.

Działalność prowadziłem od zera przychodów od kapitału 3000zł do przychodów w wysokości 5-6mln rocznie w czasie od 12.2008-2022r z powodu choroby ostatni rok miałem zawieszoną działalność i nie mogę już do niej wrócić sam. Ale żal byłoby marnować ten biznes który jest rozwinięty i stworzony do zarabiania.

Wszystkiego Cię nauczę w około tydzień (przez internet jest możliwość, ale lepiej byłoby osobiście bo mam sporo do przekazania jeśli będziesz potrzebował więcej czasu niż tydzień spędzę z tobą więcej czasu wszystko do ustalenia )

Polecam w rozmowie przekaże jakie owoce przyniosła firma w tym okresie proszę też mieć na uwadzę że biznes budowany był od zera. Dużo trudniej firmę jest rozpędzić jak się wszystkiego sami musimy uczyć inaczej jest jak się wszystko dostanie na tzw. tacy wyłożone.

Sam mam wykształcenie pedagogiczne i logistyczne, więc gwarantuję ci, że zrozumiesz w pełni ten biznes. Mam doświadczenie w uczeniu logistyki byłem kiedyś nauczycielem i też dwóch moich kierowców nauczyłem spedycji i zostali u mnie spedytorami. Aktualnie pracują w innych firmach i bardzo dobrze zarabiają.

Dodatkowo poznasz jeszcze sposób związany z logistyką który bez pracy da ci 2-3 tysiące miesiecznie - legalny sposób który oddam w ramach firmy. Zawsze to dodatkowe pieniądzę np.na zus i jeszcze zostanie. Zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługi dla firm
Województwa
  • śląskie
Miasto Racibórz
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 100000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej