• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-03-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #43142

Sprzedam firmę z branży dziecięcej i tekstylnej

Sprzedam zorganizowane przedsiębiorstwo produkcyjne wraz ze znaną marką własną z branży dziecięcej i tekstylnej.
Firma posiada własną grupę stałych odbiorców, bazę klientów oraz sieć dostawców w Polsce i na świecie. Ma ugruntowaną pozycję na rynku. Od początku działalności postawiła na sprzedaż swoich produktów w branży dziecięcej, czyli rynku, który przez ostatnie lata bardzo mocno się rozwija. 80% targetu stanowią właśnie dzieci oraz ich rodzice.
Firma posiada bogaty wachlarz produktów, skierowany do różnego rodzaju segmentów rynku. Od produktów masowych, poprzez towary bardzo dobrze zbilansowane pod względem jakości i ceny, aż po wysokomarżowe towary premium.
Współpracuje z największymi producentami akcesoriów dziecięcych w Polsce. Jest właścicielem licencji do ponad 100 rozpoznawalnych i cenionych wzorów, które idealnie nadają się na materiały odzieżowe, dekoracyjne oraz tekstylne.
Ze względu na posiadane certyfikaty, współpracuje również z odbiorcami spoza UE. Posiada własne przedstawicielstwo handlowe w Chinach oraz szerokie kontakty w Azji Środkowej.
Ma sprawnie działający sklep internetowy skierowany do odbiorców detalicznych wraz z siecią mediów społecznościach (Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest). Kontakt w obszarze sprzedaży B2C jest prowadzony dodatkowo poprzez własnego newslettera.
Współpracuje z portalami aukcyjnymi, w tym Allegro, ebay.com, Amazon. Poprzez Amazona prowadzi handel na 5 rynkach europejskich z możliwością rozszerzenia o kolejne.
Firma prowadzi liczne akcje społeczne, marketingowe, szkoleniowe i jest regularnym uczestnikiem największych targów branży tekstylnej oraz dla dzieci. Posiada własną linię materiałów promocyjnych oraz stoisko wystawowe. Jest właścicielem chronionego znaku towarowego oraz logo, którego ochrona jest w pełni zabezpieczona stosownymi opłatami oraz certyfikatami z Urzędu Patentowego RP. Dysponuje własnym systemem zarządzania do sprzedaży, fakturowania i magazynowania CRM.
W najbliższym czasie w planach jest realizacja dalszych punktów wieloletniej strategii firmy, poprzez wdrożenie zupełnie nowej linii produktów oraz rozszerzenie zakresu działalności handlowej o kolejne rynki. Rozpoczęto również prace koncepcyjne nad zmianami technologicznymi, w kierunku zautomatyzowania sprzedaży B2B oraz stworzenia własnej aplikacji na urządzenia mobilne.

Osoby zainteresowane przejęciem firmy/marki zapraszamy do kontaktu.

Nowy właściciel otrzymuje pełne wsparcie posprzedażowe. Możliwość kontynuowania pracy z dotychczasowym zespołem. Konkretne działania zostaną uszczegółowione w umowie sprzedaży firmy.

Informacje podstawowe

Branża
  • odzież, tekstylia
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Międzynarodowy
Cena sprzedaży 960000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Dodatkowe informacje

powody sprzedaży Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej