• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-07-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #37225

Sprzedam funkcjonującą restaurację

Sprzedam w pełni wyposażony lokal usługowo-gastronomiczny / restaurację z możliwością dalszego przejȩcia wszystkich umów kateringowych długo planowych przy polsko-niemieckiej granicy – Kostrzyn nad Odrą (Sprzedaż firmy, marki i wyposażenia, nie nieruchomości).

Lokal posiada ogródek piwny usytuowany na tarasie, obok parking nawet dla autobusów. W tym sala balowa konsumpcyjna z kawiarnią i barem. Jest dobrze prosperującym i rosnącym obiektem, licznymi rezerwacjami na imprezy okolicznościowe i nie tylko. W restauracji znajdują siȩ eleganckie meble. Sala duża jest przystosowana na 60-70 osób idealna na imprezy okolicznościowe jak i romantyczne kolacje we dwoje w kawiarence stylowej z barem. Znajdują siȩ dwie toalety dla gości i dwie dla personelu oraz szatnia. Zaplecze kuchenne wyposażone jest w bardzo dobry sprzęt AGD nowowartościowy (dwuletni), a także praktyczne stanowisko dla kelnerów.

Porcelana dla 160 osób, szklanki, kieliszki, sztućce, lodówki, zamrażarki, piec konwencyjny, maszyna do kawy, sprzęt audiowizualny, stoły, krzesła oraz kamery. Podwyższona scena dla orkiestry. W obiekcje znajdują siȩ dodatkowo dwa magazyny oraz pomieszczenie biurowe. Wyposażenie zostaje sprzedane w całości.
Czynsz bardzo niski.
Prosimy o kontakt telefoniczny.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • lubuskie
Miasto Kostrzyn nad Odrą
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 230000 zł
Cena do negocjacji Tak
Okres działalności w latach 3 lat
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej