• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-05-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #29782

Sprzedam funkcjonującą stolarnię meblową

Sprzedam znajdującą się nie daleko Warszawy stolarnię meblowo - drzwiową. Firma działa od 15 lat specjalizuje się w produkcji mebli, drzwi i listew przypodłogowych.

Zakład znajduje się na ok.2 ha działki - strefa usługowo- mieszkaniowo- rolna, teren utwardzony kostką, ogrodzony. Budynki produkcyjne z 2013 roku. Na terenie znajduje się dom ok 250 m2.Zakład jest wyposażony we wszystkie maszyny i narzędzia do produkcji mebli i drzwi.

Na wyposażeniu znajdują się: gilotyna do forniru, zszywarka do forniru, szlifierka długotaśmowa, prasa próżniowa, CNC z 2016 roku przystosowane pod produkcję drzwi bezprzylgowych, piła formatowa, okleiniarka z frezowaniem wstępnym, procenter Blum, szlifierka i frezarka do listew przypodłogowych. Oddzielny budynek lakierni dwu kabinowej z nadmuchem i wyciągiem, oddzielna szlifiernia i magazyn

Powierzchnia budynku stolarni ok 450 m2, wydzielona strefa biurowo- socjalna (stołówka, łazienka, szatnia, kotłownia centralne ogrzewanie + nagrzewnice, 2 x biuro). Budynek wyposażony w tel, internet, kompleksowy sprzęt biurowy, auto dostawcze, programy komputerowe księgowe oraz do projektowania mebli, 2 strony www,. Zakład posiada bardzo duży potencjał rozwojowy.

Firma posiada bardzo dużą bazę klientów indywidualnych i hurtowych, współpracuje z rynkami Skandynawskimi. Nie posiada zadłużeń. Stan prawny uregulowany.

Informacje podstawowe

Branża
  • meble, wyposażenie
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Mińsk Mazowiecki
Obszar działalności Międzynarodowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2270000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 15 lat
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej