• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-04-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #51565

Sprzedam funkcjonujący biznes

Oferujemy Państwu zakup wyjątkowej nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym, położonej w miejscowości Bojano, przy głównej ulicy. Położenie nieruchomości umożliwia postawienie dużej i widocznej reklamy, a także łatwy dojazd dla wszelkiego rodzaju transportu.

Nieruchomość stanowi funkcjonującą Inwestycję o profilu bankietowo holetowym z własną produkcją spożywczą i garmażeryjną, wykonywaną na miejscu. Jest to doskonale rozpoznawane i rekomendowane miejsce z dużą ilością zamówień i potencjalnych Klientów.

Bojano jest położone w odległości około 15 km od centrum Gdańska i lotniska w Rębiechowie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w odległości około 2 km od miejsca położenia nieruchomości będzie przebiegała trasa nowej drogi ekspresowej S6, tzw Obwodnicy Kaszubskiej, co wpłynie na znaczne zwiększenie możliwości transportowych i tonażowych.

Nieruchomość jest podzielona na część bankietowo-hotelową w której znajdują się cztery duże sale mogące pomieścić 600 osób oraz 19 pokoi gościnnych z łazienkami. W przeciwległych skrzydłach znajdują się 2 niezależne mieszkania o łącznej powierzchni 354 m2. Druga część nieruchomości pełni funkcję produkcyjno socjalną. Znajduje się tutaj kilka sal kuchennych, część produkcyjna żywności i garmażu oraz mroźnia. Cześć kuchenno-produkcyjna jest w pełni wyposażona w maszyny i urządzenia gastronomiczne na łączną kwotę około 700 000 PLN, które pozostają w cenie sprzedaży.

Działka o łącznej powierzchni 16 509 m2 jest pięknie zagospodarowana zielenią i nasadzeniami. Znajdują się tutaj altanki, oczka wodne a także basen od strony mieszkalnej. Pozostała część stanowi parking dla samochodów osobowych i podjazd dla samochodów ciężarowych. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w strefie produkcyjno usługowej z dopuszczalną możliwością zabudowy do 50% powierzchni działki.

Sprzedaż w cenie 7 500 000 PLN obejmuje całość, czyli obiekt z pełnym wyposażeniem hotelarsko gastronomicznym, 2 własne sklepy garmażeryjne oraz możliwość przejęcia dzierżawy pozostałych 6 sklepów na terenie Trójmiasta.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • pomorskie
Miasto Bojano
Obszar działalności Krajowy
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej