• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-03-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #55051

Sprzedam funkcjonujący Hotel

Do sprzedaży dobrze zlokalizowany i funkcjonujący Hotel wraz z wyremontowanymi, klimatyzowanymi salami Restauracyjnymi oraz salą bankietową. Obiekt usytuowany w bliskim sąsiedztwie autostrady A1 (ok. 2 km od zjazdu). Blisko granicy polsko-czeskiej (ok. 10 km), 25 minut do czeskiego miasta Ostrawa. Obiekt znajduje się przy głównej trasie Jastrzębie-Zdrój- Wodzisław Śląski.

Obiekt ogrodzony, trzykondygnacyjny, z dużym monitorowanym parkingiem oraz trzema garażami. Podjazd i parking wyłożony kostką, brama zamykana automatycznie.

Hotel dysponuje: 20 pokojami wraz z łazienkami (pokoje 1;2;3;4 osobowe), w tym czterema pokojami typu Studio - klimatyzowanymi z osobną sypialnią, częścią dzienną oraz osobno z łazienką z wanną i toaletą.
W obiekcie znajdują się klimatyzowane sale Restauracyjne, sala bankietowa, pomieszczenia biurowe, magazynowe, kuchenne, ogólnodostępne toalety oraz 2 sauny.
Istnieje możliwość zakwaterowania do 60 osób.

DODATKOWO
Przy hotelu znajduje się wolnostojący budynek, w którym mieści się trzy-pokojowe mieszkanie oraz sala szkoleniowa. Każde z osobnymi wejściami. Budynek można zaadaptować na dowolną działalność. Przy budynku znajduje się zadaszony, zamykany duży garaż.


POWIERZCHNIA
Wyżej wymienione nieruchomości znajdują się na dwóch działkach. Z czego:
DZIAŁKA 1
- budynek hotelowy o powierzchni 1023,98 m2 na działce o powierzchni 1859 m2;
oraz dodatkowo
- trzy garaże o powierzchni 19,60 m2 każdy
DZIAŁKA 2
- wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni 226,70 m2 na działce o powierzchni 1209 m2;
- zamykany garaż o powierzchni 33,30 m2

Według Miejscowego Planu Zagospodarowania PrzestrzennegoW działka leży w strefie zabudowy usługowej. W sąsiedztwie znajdują się między innymi: dwie stacje benzynowe BP i AVIA, sklep Aldi, sklep Biedronka, Apteka, Kwiaciarnia, a także inne punkty usługowe.

Najbliższe plany miasta
Do priorytetowych zadań związanych z tworzeniem przestrzeni miejskiej (Zgodnie ze Strategią Rozwoju Miasta Jastrzębie-Zdrój 2030+ )należy rewitalizacja zbiorników wodnych przy ulicy Wodzisławskiej i nadanie im funkcji rekreacyjno-wypoczynkowej. Stawy są widoczne z budynków i znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • śląskie
Miasto Jastrzębie-Zdrój
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4900000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/sprzedam-hotel-blisko-a1-i-granicy-pl-cz-ID4fEf1

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej