• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-01-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #41808

Sprzedam funkcjonujący sklep spożywczy

Mam do zaoferowania przejęcie gotowego, funkcjonującego i dochodowego biznesu jakim jest sklep spożywczo-monopolowy w miejscowości Przytulanka, niedaleko Moniek.
Sklep :
całkowicie wyposażona sala sprzedaży 35m2: lada chłodnicza 2m, witryna na nabiał 60cm, witryna na napoje 60cm, lodówki na piwo 120cm i 70cm, zamrażarki na mrożonki 2 szt ( plus jedna na zapleczu ), regały MAGO nowe - przyścienne oraz gondole w kolorze grafit, lada kasowa, witryna na cukierki, regał modułowy na pieczywo, regał modułowy na alkohol, półki w regale modułowym na papierosy ( z popychaczami ), zabudowany w regale zlew dwukomorowy z podgrzewaczem 5kW, stojaki na chipsy, stojak na gumy na ladzie, lodówka na wódkę 60cm, waga kalkulacyjna CAS, komputer z programem sprzedażowym, czytnik kodów kreskowych, terminal płatności kartą oraz doładowań, drukarka, skaner, UPS do komputera.
zaplecze 35m2 - dwa pomieszczenia na towar, łazienka z WC oddzielnym, pomieszczenie socjalne. W łazience i pomieszczeniu socjalnym zlewy z podgrzewaczami do wody. Na zapleczu regały metalowe na towar, szafka BHP, biurko, zamrażarka na mrożonki. Zaplecze od sali sprzedaży oddzielają drzwi dwustronne wygodne w użytkowaniu podczas pracy.

Sklep został odebrany przez SANEPID bez żadnych problemów, nie wymaga jakiegokolwiek inwestowania w poprawę warunków, ponieważ warunki są naprawdę bardzo dobre.
Sklep jest bardzo dobrze zatowarowany, asortyment jest ciągle dopasowywany do potrzeb klientów. Sprzedaż w sklepie jest realizowana za pomocą drukarki fiskalnej i programu sprzedażowego z magazynem z możliwością zarządzania zdalnego. Wiele procesów jest zautomatyzowanych więc daje to dużo większe możliwości w zarządzaniu.
Sklep ma już swoją stałą bazę klientów, którzy cyklicznie robią zakupy oraz ciągle przybywających nowych klientów, ponieważ sklep leży obok ruchliwej drogi przelotowej do Moniek. Pomimo zimniejszego okresu jesienno-zimowego ciągle przybywają nowi klienci.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • podlaskie
Miasto Przytulanka
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Dodatkowe informacje

okres działalności w latach/data rozpoczęcia działalności Dostępne w wersji Premium
powody sprzedaży Dostępne w wersji Premium
nieruchomość Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej