• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-01-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #50422

Sprzedam Gabinet Stomatologiczny

Sprzedam Gabinet Stomatologiczny w Krakowie - Centrum Dentystyczne „Tulimar”, zlokalizowany w okolicy Ronda Matecznego, działający nieprzerwanie od 1992 roku.

Gabinet mieści się w lokalu usługowym na parterze, posiadającym zagospodarowany ogródek. Atutami miejsca są: szeroka ulica, na której zawsze znajdzie się miejsce do zaparkowania (brak strefy płatnego parkowania), oraz bliskość przystanków komunikacji miejskiej (autobusowej i tramwajowej).

Nowoczesny, dwustanowiskowy gabinet (dwa osobne pokoje zabiegowe), wyposażony jest między innymi w dwa unity stomatologiczne na wodę destylowaną, dwie kamery wewnątrzustne, 2 aparaty RVG, mikroskop endodontyczny, lupy, znieczulenie komputerowe, ultradźwięki do opracowywania kanałów korzeniowych, autoklaw z drukarką, itd.

Gabinet, dzięki wieloletniej działalności, jest znany na rynku medycznym i cieszy się dobrą renomą oraz zaufaniem - leczy się w nim aktualnie ponad 2 tysiące pacjentów.

Na start oferujemy możliwość przeszkolenia nowego personelu. Plusem sprzedawanego gabinetu jest asystentka stomatologiczna, która jest „kluczem do gabinetu” - pracuje w nim od 2011 roku i odpowiada za jego kompleksowe prowadzenie. Asystentka jest zainteresowana kontynuacją pracy w gabinecie.

Informacje podstawowe

Branża
  • medycyna, farmacja
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej