• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-04-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #47690

Sprzedam gotowy biznes - fotobudka

Sprzedam Fotobudkę z opcją Flipbooka! Czyli kompletny działający biznes przynoszący zyski z każdej imprezy w zależności od ilości godzin pracy.

W kilku słowach: prosty, wysoko zyskowny biznes pozwalający na szybki zwrot i samozatrudnienie. Z uwagi na charakter eventów tj. wesela, imprezy firmowe, targi, pikniki, działalność można pogodzić z pracą na etacie uzyskując miesięcznie kilka tysięcy zł czystego dochodu.

Szanowni Państwo, jeśli zastanawiacie się nad zakupem fotobudki to jest to najlepiej skrojona oferta – zapraszam zainteresowanych do zakupu.
Fotobudka – wiadomo, budka do robienia zdjęć.
Flipbook – to mini studio fotograficzne, w którym nagrywamy krótkie, zabawne filmiki.
Uczestnicy zabawy robią co tylko chcą – tańczą, boksują, jadą na rowerze lub robią cokolwiek innego co im podpowie wyobraźnia. Następnie poklatkowany filmik drukujemy i składamy w książeczkę – tzw. flipbook z oryginalną spersonalizowaną okładką.
Flipbooki mają spersonalizowane okładki, tzn. można na nich umieścić dowolnie wybraną grafikę i tekst (np. nazwa i logo firmy, hasło reklamowe itd).
Obsługa studia jest niezwykle prosta – za pomocą ekranu dotykowego.
Wykorzystując technologię green screen flipbook będzie wyglądał jakby był zrobiony w dowolnie
wybranej scenerii – np. w Białym Domu, pod palmą lub w przestrzeni kosmicznej itd. Przed imprezą zostaje ustalone tło (zdjęcie lub filmik), służy jako podkład do zdjęć i będzie nawiązywało do charakteru eventu.

Przekazanie PEŁNEJ wiedzy na temat: działania fotobudki i flipbooka, składania i rozkładania sprzętu, obsługi na imprezach, przygotowania do imprezy – przygotowanie plików, obsługa po imprezie tj. zgranie zdjęć i przekazanie wynajmującemu, omówienie działania programów do fotobudki oraz FLIPBOOKa
- Przekazanie plików – makiet do stworzenia layautów wydruków na imprezy, makiet do wykonania brandingów dla siebie i firm, makiet do okładek flipbooka oraz sposobu adaptowania do zleceń wszystkich plików
- Gotowe autorskie treści i grafiki na stronę www do wykorzystania
- Wzór gotowych umów do Fotobudki i flipbooka
- 8 letnie doświadczenie w branży na dłoni
- Kontakt po zakupie i wsparcie telefoniczne w razie dodatkowych pytań
- Sprzęty w nienagannym stanie, a do lustrzanek fabryczne opakowania.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługi dla ludności
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Józefosław
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 8500 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej