• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-12-31
  • Identyfikator ogłoszenia: #41904

Sprzedam hostel

Sprzedam lub wynajmę wyodrębnioną część przedsiębiorstwa stanowiącego:
1. Działający od 2012 roku Hostel o powierzchni 885m2 w skład którego wchodzi 25 pokoi (w tym 4 z prywatnymi łazienkami) dla 125 osób,
2. 8 wynajętych mieszkań stanowiących integralną ofertę apartamentową i uzupełnienie oferty hostelu. Wszystkie mieszkania kompletnie wyposażone usytuowane w samym centrum miasta (przy ul Rewolucji trzy kawalerki oraz mieszkanie dwupokojowe, przy al. Kościuszki dwa mieszkania trzypokojowe oraz kawalerka oraz przy ul. Targowej mikro apartament)
3. Działającą od początku 2018 roku restaurację w parterze hostelu z 50 miejscami jako uzupełnienie oferty hostelu a także dostępną dla gości z zewnątrz, dzięki wejściu od frontu przy jednej z głównych ulic miasta.
Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący hostel wraz z restauracją. Firma przynosi bardzo duże obroty ( siedmiocyfrowe) i notuje z roku na rok przyrost sprzedaży na poziomie 20-30%
21 pokoi dwu trzy cztero- sześcio- ośmio- i dziesięcioosobowych, 4 pokoje dwuosobowe z prywatnymi łazienkami, węzły sanitarne w parterze dwie toalety dla gości restauracji i hostelu, na trzech piętrach 6 łazienek w tym 12 prysznicy 17 umywalek i 10 toalet.
W 2015 roku jako jedyny w Łodzi wyróżniony hostel w „the 10 best Hotels in Łódź” przez Theculturetrip ponadto posiadamy ponad 40 pisemnych referencji, na stałe współpracujemy z największymi festiwalami i instytucjami w Łodzi.

Budynek jest wynajmowany od osoby prywatnej, w całości został przystosowany pod działalność hostelu i restauracji przez naszą firmę. Umowa zawarta w 2011 roku aneksowana pod koniec 2017 r do końca 2023r.
Całkowita powierzchnia 885m2 oraz bezpłatne użytkowanie piwnicy ( prawie 150m2 powierzchni magazynowej lub opcja na PUB) i połowy podwórka gdzie w sezonie letnim posiadamy kameralny ogródek na 26 miejsc.
Oferta apartamentów idealnie uzupełnia i zaspokaja potrzeby bardziej wymagających klientów. Każdy z apartamentów zlokalizowany jest blisko hostelu aby w łatwy sposób zapewnić logistykę meldowania jak i sprzątania. Na stałe współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami miejskimi. 95% gości indywidualnych stanowią obcokrajowcy co poparte jest prawie 170 pozytywnymi opiniami na Airbnb.

Wszystkie zezwolenia typu sanepid, bhp, akcyza na alkohol są aktualne. Opłacone składki dla ZAiKS Stoart.
Również posiadamy catering, restauracja wydaje posiłki dla portali pyszne/ pizzaportal.
Hostel jak i restauracja całkowicie wyposażone, przestrzeń restauracji lobby i recepcji po remoncie.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • łódzkie
Miasto Łódź
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 500000 zł
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej