• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-11-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #41818

Sprzedam koncept kawowy mobilny bar kawowy dla baristy

Koncept firmy opiera się o mobilny bar z kawą jakości specialty serwujący napoje najwyżej jakości, zarówno na bazie espresso jak i czekoladę czy herbatę.

Zarobek na czysto z 1 dnia pracy podczas eventów na których pracowałem to od 1000-2000zł. Średnia cena napoju to 9 -13 zł.

Bar przepracował 18 eventów, były to imprezy jedno i dwudniowe. Wszystkie dni pracy baru udokumentowane są raportami fiskalnymi, które daję do wglądu dla kupującego na potwierdzenie zarówno przebiegu jak i zysku. Przebieg młynka to około 80 kg zmielonej kawy czyli około 4400 napojów kawowych, co daje średnio 244 napojów kawowych na 1 evencie. Do tego należy doliczyć napoje czekoladowe oraz herbatę. Jako dowód ilości sprzedanych napojów wskazanie licznika na młynku oraz dokumentacja fakturowa do wglądu. Jak łatwo oszacować zyski są naprawdę spore. Koszty niskie, związane z produkcją napojów oraz opłatą dla organizatora czasem bez opłaty.

Bar oraz zainstalowany na nim sprzęt jest właściwie nowy i działa bardzo dobrze, w 100% sprawny. Bar był rozstawiany jedynie w halach zadaszonych.

Sprzedaż obejmuje m.in.:
1. Marka Hi-Fi Coffee, prawa do nazwy, loga, grafik, wizytówkę (cmyk do wydruku), 2x rollup (cmyk+kasety), konto FB, konto poczty gmail. Markę można również wykorzystać do budowy lokalu, sieci itp.
2. Bar ze sklejki wodoodpornej zbudowany na zamówienie pod określony rodzaj sprzętu i działalności. Obicia tapicerka skórzana na magnesy. Obicia chowane do specjalnych pokrowców. Bar składany na kółkach kompaktowych rozmiarów. Wszystkie kanty baru zabezpieczone specjalnymi profilami z aluminium.
3. Ekspres to włoski Rocket R58 dwubojlerowy z komercyjną pompą rotacyjną oraz dużą wydajnością. Spokojnie poradzi sobie z 40 kawami mlecznymi na godzinę. (Oryginalny zestaw - wszystko co daje producent) sitka, tamper, szczotka nie używane wcale, korzystałem z customowych, chemia, solidna skrzynia transportowa.
4. Młynek to Mazzer Major Electronic, płaskie żarna stalowe 85 mm chłodzone wentylatorami. (Pełen komplet jak od producenta)
5. Warnik Stalgast o pojemności 20L.
6. Logo Hi-Fi Coffee ze stali nierdzewnej i mlecznej pleksy podświetlane ledami samsunga - wykonanie customowe na zamówienie. Oświetlenie ledowe baru, ledami samsunga.
7. Do tego mata tampingowa motta, dzbanki do spieniania mleka Rhinowares, mata silikonowa na blat baru, duża tacka ociekowa ze stali nierdzewnej z odpływem, baniaki odpływowe, śmietnik na odpady, menu, zasilanie przedłużacz, profesjonalny odbijacz rhinowares - wysoki, szyty fartuch custom firmy Hard Bean Aprons koloru czarnego, duzy zapas szmatek, inne.
8. Dla zdecydowanego klienta zrobię pełne szkolenie baristyczne i przekażę całą swoją wiedzę praktyczną dotyczącą wykonywania zawodu baristy, przyrządzania napojów, serwisowanie sprzętu, bazy kontrahentów i dostawców. Rozstawianie i składanie baru. Cały dzień trzeba sobie rezerwować.
9. Dla kupującego przekażę również najistotniejszą wiedzę dotyczącą rodzaju imprezy na których głównie zarabiałem, jak się dostać na te imprezy kalendarze imprez jak załatwiać i planować wyjazdy.
Teren jaki obejmują te imprezy to cały kraj.
10. Koncept sprzedaję ponieważ była to typowo weekendowa praca, na którą obecnie nie mam czasu i siły. Pracuję od poniedziałku do piątku. Bardzo ciężko pogodzić obie działalności. Szkoda by sprzęt stał i marnował się. Praca raczej dla młodszego pokolenia.

Cały sprzęt został zakupiony w 2019 roku, pełna dokumentacja fakturowa.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Ostrołęka
Obszar działalności Wojewódzki
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej