• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-04-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #58490

Sprzedam lokal biurowo/handlowo/usługowy

Sprzedam lokal biurowo/handlowo/usługowy o powierzchni zabudowy 66 m2 wraz z działką o pow. 185 m2 oraz poddaszem użytkowym.
Oferowana nieruchomość mieści się przy ul. Rynkowej 2 w Bartoszycach.

Jest to budynek wolnostojący, położony w atrakcyjnej lokalizacji, w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie z Placem Konstytucji 3-go Maja. Przed nieruchomością znajdują się miejsca parkingowe. Położenie obiektu zapewnia łatwy dojazd samochodem przy bezpośrednim dostępie do drogi publicznej.
Lokal wyposażony jest w instalację wodno - kanalizacyjną, energię elektryczną, instalację internetową i telefoniczną. W lokalu od wielu lat prowadzona działalność z branży florystycznej.
Budynek składa się z sali sprzedaży, pomieszczenia socjalnego, toalety i chłodni. Pomieszczenia są klimatyzowane. Ponadto posiada witrynę, która zwiększy zainteresowanie daną działalnością. Nieruchomość usytuowana jest z wejściem od strony ulicy i w sąsiedztwie innych lokali użytkowych.
Lokal ma bardzo duży potencjał i świetnie nadaje się na kancelarię prawną/notarialną, gabinety lekarskie, szkołę językową, biuro projektowe, kawiarnię, salony kosmetyczne itp. Możliwa adaptacja pod wybraną branżę.
Zapraszamy do kontaktu celem poznania szczegółów oferty.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Bartoszyce
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 520000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej