• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-08-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #56380

Sprzedam lokal biurowy/usługowy

Sprzedam lokal usługowy dwupoziomowy (parter z antresolą) o powierzchni 133 m2 zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Gen. Skalskiego na Gocławiu. Lokal znajduje się na Osiedlu „Saska” Dom Development. Lokal z przeznaczeniem biurowym, handlowo-usługowym, lekkiej gastronomii (kawiarnia). Lokal kompleksowo wykończony. Na parterze 3 pomieszczenia wraz z holem i schodami na antresolę. Na piętrze powierzchnia wraz z aneksem kuchennym oraz dwiema toaletami. Istnieje możliwość zmiany układu i aranżacji pomieszczeń. Lokal wyposażony w wentylację i klimatyzację, system alarmowy, przyłącze internetowe. Istnieje możliwość wynajmu podziemnych miejsc parkingowych. Parkingi ogólnodostępne poza strefą miejskiego parkowania na terenie całego osiedla i przylegających ulic.

Lokal znajduje się na ul. Gen. Skalskiego pomiędzy ul. Gen. Bora-Komorowskiego i ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. W bliskiej odległości od ul. Ostrobramskiej i Alei Stanów Zjednoczonych od północy oraz Wału Miedzeszyńskiego od południa. Komunikacja miejska w pobliżu, dobry dojazd do centrum Mostem Łazienkowskim oraz Trasą Siekierkowską.

W okolicy pełna infrastruktura: restauracje, kawiarnie, drogerie, piekarnie, cukiernia, sklepy spożywcze, apteka, poczta, pralnia, przedszkole i inne usługi.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1850000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/sprzedam-lokal-biurowy-uslugowy-ID4eOUc

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej