• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-06-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #61433

Sprzedam lokal gastro nad jeziorem

Sprzedam budynek murowany po stołówce o pow. użytkowej ok. 800 m kw. (dwie kondygnacje: naziemna i podziemna) na działce o powierzchni 2853 m kw (na załączonej mapie oznaczona jako dz nr 18/12) położony nad jeziorem Jasień (gmina Czarna Dąbrówka, pow. Bytowski). Budynek pełnił funkcje stołówki i kuchni na terenie ośrodka wypoczynkowego, jest w pełni wyposażony i gotowy do prowadzenia działalności gastronomicznej. Działka jest ogrodzona. W ewidencji gruntów nieruchomość ta widnieje jako teren zabudowy usługowej, oznaczona jako Bi - inne tereny zabudowane.

Do budynku doprowadzony jest wodociąg, kanalizacja i prąd, dodatkowo obiekt ma własne ujęcie wody, działka ma dostęp do drogi publicznej i obecnie stanowi część ośrodka wypoczynkowego. Budynek stołówki sąsiaduje z działkami, na których znajdują się domy wypoczynkowe.

Do nieruchomości może być dokupiona działka o pow. ok 1333 m kw. oznaczonej na załączonej mapie oznaczona jako dz nr 19/1 z bezpośrednim dostępem do jeziora Jasień.

Jezioro Jasień o urozmaiconej linii brzegowej z siedmioma wyspami, ma dwa akweny (Jasień Płn. i Południowy) połączone wąską cieśniną, przez którą przebiega most drogowy.

Nieruchomość znajduje się ok. 15 km od Bytowa i 80 km od Gdańska.

Cena za nieruchomość nie obejmuje podatku VAT – transakcja jest zwolniona z tego podatku).

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Łupawsko
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 899000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/sprzedam-lokal-gastro-nad-jeziorem-jasien-ID4qEL8

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej