• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #52573

Sprzedam lokal - kawiarnię

SPRZEDAM GOTOWY BIZNES GASTRONOMICZNY
LOKAL CIĄGLE DZIAŁA i jest położony na parterze budynku – łączna powierzchnia użytkowa klubokawiarni to 82m2.

Przedmiotem sprzedaży jest działalność gastronomiczna włącznie z marka, nazwa i odstępne lokalu, strony na Facebook oraz Instagram oraz całe wyposażenie lokalu niezbędne do jego funkcjonowania, a więc m.in.: umeblowanie, sprzęt AGD ( WYPARZARKA, KOSTKARKA, WITRYNA CHŁODNICZA, WYCISKARKA DO SOKÓW, KRUSZARKA DO LODY, GRILL, PIEC KONWEKCYJNO-PAROWY,, ZAMRAŻARKI, LODÓWKI, EKSPRESS DO KAWY, MŁYNEK, BLENDERY, KUCHENKI ELEKTRYCZNE ) i RTV ( NAGŁOŚNIENIE, SPRZĘT GRAJĄCY ), NOWOCZESNY monitoring z alarmem – zintegrowany z komórką czy laptopem w domu, POTĘŻNA KLIMATYZACJA - CIEPŁO/ZIMNO, oświetlenie, elementy dekoracyjne i sanitarne itd.

Lokal jest położony na Zabłociu w dużym nowoczesnym budynku. Również w okolicach znajduje się fabryka shindlera - popularna wśród turystów. Ponadto lokal działa na rynku 1,5 roku i i ma już władną bazę klientów. Lokal posiada letni ogródek, w którego skład wchodzi 3 komplety stolików z krzesłami. Lokal jest wyremontowany w lutym 2020 i gotowy do prowadzenia dalszej działalności od zaraz. Do powierzchni użytkowej zaliczana jest:
- część usługowa - łazienka z 1 toaletą, sala główna z barem.
- zaplecze, w którym znajduje się kuchnia, zmywak, pomieszczenie z lodówkami/zamrażarkami, pomieszczenie sanitarne dla personelu i szatnia dla pracowników.

Oferta atrakcyjna dla chcących otworzyć swój własny biznes gastronomiczny.
Nie odpowiadam na sms-y i wiadomości poprzez portal. Kontakt tylko telefoniczny pod numerem lub osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznie terminu spotkania.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 350000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej