• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-04-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #58521

Sprzedam lokal użytkowy w odnowionej kamienicy

NOWOCZESNY LOKAL UŻYTKOWY W ZREWITALIZOWANEJ KAMIENICY NA STAREJ PRADZE

Przedstawiamy wyjątkową okazję dla inwestorów oraz przedsiębiorców poszukujących nietuzinkowego lokalu w centrum artystycznej i biznesowej awangardy miasta.

GŁÓWNE ATUTY:
- odrestaurowana kamienica (2018 r.) z wysokiej jakości wykończeniem
- dobra komunikacja (bliskość metra, przystanków tramwajowych, autobusowych, dworca)
- szeroki dostęp do różnorodnej bazy klientów dzięki bliskości miejsc tętniących życiem
- lokale z najemcami (inwestycja generuje przychody od razu po zakupie)
- możliwość łatwego przearanżowania i przeznaczenia całości lub części lokalu na cele własne
- kameralna atmosfera i pełna prywatność dzięki oknom wychodzącym na patio
- możliwość zakupu tylko jednej części lokalu

LOKAL
Dwupoziomowa nieruchomość o łącznej powierzchni 139 mkw z widokiem na wewnętrzne patio oferuje powierzchnię o elastycznych możliwościach aranżacyjnych. Lokal jest obecnie wynajmowany przez dwóch niezależnych najemców i może generować dla przyszłego właściciela 7% zwrot z inwestycji natychmiast po zakupie. W lokalu można rozwijać różnorodną działalność usługową, m.in.: kancelarię notarialną, szkołę tańca/jogi, biuro, salon fryzjerski/kosmetyczny/tatuażu, gabinet lekarski/stomatologiczny.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

- część górna: 72,73 mkw (wysokość 355 cm): otwarta przestrzeń do dowolnej aranżacji, łazienka, toaleta, aneks kuchenny. Duże okna i wysokie stropy oferują mnóstwo naturalnego światła.

- część dolna: 66,06 mkw (wysokość 277 cm), otwarta przestrzeń do dowolnej aranżacji, toaleta, łazienka, aneks kuchenny. Gwarancja intymności.BUDYNEK:

Historyczna kamienica Menachema Rothlewiego z 1913 r. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kamienic po prawej stronie Wisły - architektoniczna perełka secesyjna wśród warszawskich kamienic, która przeszła w 2018 roku kompleksową renowację. Odrestaurowany budynek został wyposażony w windy oraz eleganckie części wspólne. Kamienica jest podłączona do sieci miejskiej, w pobliżu znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

LOKALIZACJA:

Lokalizacja na Starej Pradze jest idealna na firm, które cenią sobie klimat i artystyczny charakter dzielnicy oraz pragną znajdować się w centrum wydarzeń kulturalnych miasta. Stara Praga to połączenie bogatej historii, dynamicznego rozwoju ostatnich lat oraz łatwy dostęp do zróżnicowanej bazy klientów. Stara Praga cały czas się rozwija, a napływ nowych mieszkańców i przedsiębiorców wciąż zmienia jej charakter. Lokal znajduje się vis a vis wejścia do słynnego Bazaru Różyckiego, w którym w niedalekiej przyszłości na powstać pasaż miejski z lokalami gastronomicznymi, małą infrastrukturą, nowoczesnymi straganami, foodtruckami oraz kinem letnim. W najbliższym sąsiedztwie kamienicy znajduje się kultowy Plac Konesera oraz tętniąca życiem ulica Ząbkowska.

Bliskość głównych punktów Warszawy:

– 3 minuty piechotą do Dworca Wileńskiego
– 5 minut do Dworca Wschodniego
– 6 minut do stacji metra „Dworzec Wileński”
– 12 minut do Pałacu Kultury i Nauki


Zachęcamy do obejrzenia lokalu na żywo.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1210000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/nowoczesny-lokal-uzytkowy-w-odnowionej-kamienicy-ID4kC0U

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej