• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2018-06-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #37828

Sprzedam mobilną myjnię parową

Sprzedam maszynę parową do prowadzenia mobilnej myjni samochodowej - 7car CL 1700 Prime II.

Przedmiotem aukcji jest myjnia parowa CL 1700 Prime II (3 stanowiska z możliwością prania parowego, diesel) z 2013 roku.

Jedna z najwydajniejszych myjni parowych na rynku. Jako jedyna łączy funkcję mycia i prania parowego w maszynie spalinowej.Idealna do mycia auta za pomocą pary jak też do prania tapicerek. Możliwości zastosowania myjki są bardzo duże. W zestawie do myjki jest odkurzacz piorący Cleon. W zestawie też 2 x wąż 10m, 2 x pistolet parowy, wąż piorący 4 m, dysza piorąca, dysza do mycia szyb, 2 x krótka dysza.

Idealne rozwiązanie na doposażenie istniejącej myjni samochodowej lub otwarcie całkowicie nowej!

Maszyna może umyć nawet 4 auta na godzinę, a spali przy tym niecały litr ropy lub oleju opałowego oraz zużyje maks. 20 litrów wody!

A przy tym bardzo wysoka dokładność - to nie jest myjnia bezdotykowa i nie można porównywać ich jakości! Mycie parowe jest nieporównywalnie dokładniejsze!

Pokażę jak używać maszyny, jakiej chemii używać (niedrogiej i dobrej), dam kontakty do dostawców! Transport na terenie całej Polski - 150 zł (Szczecinek i okolice - gratis!).

Maszyna jest w idealnym stanie, mało używana. Nigdy nie była naprawiana (czysta karta gwarancyjna) ani regenerowana.

Bardzo dobre źródło dochodu, jeżeli ktoś chce pracować może zarobić po kilka tysięcy złotych miesięcznie! Realnie, ja zarabiałem nawet 7 tys.

Podana cena to całkowita cena myjni - żadnych rat leasingowych itp., po prostu przyjeżdżasz, płacisz i masz gotowy biznes:-) Oczywiście cena do negocjacji!

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
  • usługowa -inna
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Szczecinek
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

cena 8900zł

Uwagi

źródło: www.biznes2biznes.com

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej