• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-04-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #58523

Sprzedam myjnię ręczną

Sprzedam myjnię ręczną i detailingowa w Długołęce ( parking Selgrosu). Prowadzę ten biznes około 5 lat i mamy stałych i regularnych klientów, na których składają się osoby prywatne i cztery firmy ( z podpisana umowa). Również 5-6 firm czeka na możliwość podpisania umowy, bo na chwile obecna nie chce zwiększać ilości klientów z powodu innych planów za granica, co jest powodem sprzedaży.
Planuje i najchętniej sprzedam jako całość, wszystko gotowe do pracy ( całe wyposażenie czyszcząco-myjące i biurowe) wraz z numerem telefonu i całością platform z social mediów ( 90% naszych klientów nie zostawia auta bez umówienia terminu).
Koszty wynajmu i mediów zależą od umowy z selgrosem. W naszej umowie, która nowy właściciel może przejąć, są to 3 stanowiska do mycia zewnętrznego, 5 miejsc do sprzątania wewnątrz i 9 dodatkowych miejsc parkingowych, co kosztuje 200-300 zł plus media (woda i prąd 400-600).
Żeby mieć lepszy obraz naszego biznesu, profilu klientów, jakości usług itp. polecam sprawdzić „Maczo Garage” na Facebooku, Instagramie lub Google.
Moim pierwszym wyborem, jak wspomilem jest sprzedaż całości, ale jestem tez otwarty na inne propozycje, jak np: podział udziałów 60-40%
- negocjacja ceny z udziałem innych produktów ( np auto)
Nie planuje wynajmować ale jeśli ktoś ma dobry pomysł na wynajem mogę sie zastanowić.
Zachęcam do kontaktu odnośnie większej ilości informacji i pytań.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Długołęka
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 180000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej