• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-09-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #52973

Sprzedam myjnie samochodową

przedam myjnię ręczną w samym centrum Warszawy. Ulokowana jest na ulicy Towarowej 22, na parkingu zewnętrznym centrum handlowego Towarowa 22 (dawniej Jupiter).

Myjnia Warszawa, bo o niej mowa, działa od 2017 roku i świadczy usługi bieżącej pielęgnacji aut oraz usługi detailingowe. Na myjnię składa się hala namiotowa o wymiarach 6m x 10m. Brama wjazdowa ma ponad 3m wysokości, więc większe auta również wjeżdżają. Połączony z namiotem jest dwustanowiskowy garaż o powierzchni mniej więcej 40m2, ze stanowiskiem do prac detailingowych (dodatkowe oświetlenie, rozlokowane gniazdka z każdej strony auta, miejsce na kompresor, maszyny itp.)

Myjnia Warszawa posiada również biuro z poczekalnią dla klientów (którą można np. zaaranżować na sklep z kosmetykami samochodowymi – w okolicy brak takich miejsc) o powierzchni ok. 10m2 oraz oddzielne pomieszczenie „socjalne” z pralką.
W biurze i na myjni, zainstalowany monitoring, z możliwością zdalnego podglądu.
Myjnia cały czas funkcjonuje, możliwość kontynuacji pracy na dobrą sprawę z dnia na dzień. Miejsce jest znane wśród okolicznych firm i mieszkańców, posiada też grono stałych klientów. Myjnia ma podpisane umowy na obsługę flot, które przekażemy nowym nabywcom. Do przekazania również lista osób, które skorzystały z usług zabezpieczenia aut powłokami.

Dodatkowo jest obecna w mediach społecznościowych na facebook’u oraz Instagramie.

W ostatnim czasie, wymienione zostało pokrycie hali namiotowej oraz wykonany duży serwis maszyny parowej, aby nowy nabywca nie musiał zawracać sobie tym głowy.

Myjnie sprzedajemy z całym wyposażeniem, wiedzą, know-how i bazą klientów.
Cena za odstępne to 130 000 zł brutto – wystawiamy fv VAT 23%.
Powód sprzedaży – brak czasu na zajmowanie się biznesem.
W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 130000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej