• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-02-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #57923

Sprzedam Myjnię Samoobsługową EHRLE

Sprzedam Myjnię 2. stanowiskową produkcji EHRLE wraz z całą infrastrukturą. Nieruchomość znajduje się w Chojnie, przy drodze krajowej nr 31 w znakomitej lokalizacji.

Myjnia umieszczona wewnątrz budynku. Oferta obejmuje technikę myjni, budynek 112 m.kw. (część myjni, powierzchnia biurowa, łazienka, WC oraz możliwość zagospodarowania piętra).

Technika myjni to urządzenie wiodącego niemieckiego producenta EHRLE oparte na 5 programach mycia (z dodatkową pianą aktywną). Myjnia w wersji olejowej z dodatkowym zbiornikiem 800 litrów na olej opałowy. Urządzenie od nowości serwisowane tylko i wyłącznie przez autoryzowany serwis producenta. Myjnia co roku wyróżniana przez Producenta certyfikatem jakości, potwierdzającego używanie oryginalnych środków chemicznych EHRLE.

Przy myjni zainstalowany odkurzacz 1. stanowiskowy ze stali nierdzewnej, wraz ze specjalną ocynkowaną wyspą i trzepaczką do dywaników.

Dodatkowo możliwość zakupu przyległej działki 951 m.kw. z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na myjnię samoobsługową 4. stanowiskową z kontenerem technicznym.

Na działce znajduje się dwuzegarowa skrzynka elektryczna, przeznaczona do zasilenia nowej myjni. Jest możliwość budowy dodatkowej myjni automatycznej portalowej, dzięki czemu można stworzyć prawdziwe "Centrum Mycia Pojazdów".

Działka w promocyjnej cenie 300 000 zł !

Ponadto ofertą objęty jest również kiosk znajdujący się na terenie działki. Kiosk wyposażony w przyłącza mediów oraz system klimatyzacji.

Całkowita powierzchnia obu działek 1700 m.kw.

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Chojna
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1950000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/sprzedam-myjnie-samoobslugowa-ehrle-ID4ehqM

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej