• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-05-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #43630

Sprzedam nadmorski ośrodek wypoczynkowy

Na sprzedaż dobrze prosperujący ośrodek wypoczynkowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji (położony w lesie, 700 m od plaży) w Stegnie na Mierzei Wiślanej.

1. Powierzchnia gruntu: 1,2 ha
2. Powierzchnia budynków murowanych (dwa hotelowe + socjalny): 1 335 m2
3. Domki letniskowe drewniane 22 szt. (2,3 i 4-5 osobowe)
4. Liczba miejsc noclegowych: ok. 150
5. Teren ogrodzony, monitorowany, system alarmowy połączony z firmą nadzorującą, instalacje p/poż: hydranty + gaśnice

Ośrodek położony w lesie sosnowym ok. 700 m od plaży. Teren zadbany, o ciekawym ukształtowaniu, ogrodzony, dwie bramy wjazdowe na dwa parkingi samochodowe, furtka wejściowa do recepcji.

Pierwszy pawilon hotelowy posiada 16 pokoi 2-osobowych oraz 4 pokoje typu studio. Każdy pokój z łazienką, zadaszonym balkonem i oddzielnym wejściem. Pokoje wyposażone w kabinę prysznicową, lodówkę, TV, radio, czajnik oraz naczynia.

Drugi pawilon hotelowy posiada 14 pokoi w tym: 6 pokoi 2-osobowych, 6 pokoi 3-osobowych, 2 pokoje typu studio. Wyposażenie pokoi jak w pierwszym pawilonie. Dodatkowo: magazyn pościeli czystej i brudnej (osobno).

W pawilonie socjalnym znajduje się recepcja, bawialnia dla dzieci, stół do bilarda, ogólnodostępna kuchnia, łazienki. A także magazyny, warsztat mechaniczny, pokój dla pracowników z łazienką, wyposażona duża kuchnia (obierak, zmywak, magazyny). W budynku znajduje się również nowostworzone i w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 160 m2 z bardzo dużym tarasem (z przeznaczeniem dla właściciela/menedżera obiektu. Mieszkanie oraz recepcja ogrzewane kominkami z płaszczem wodnym.

Domki drewniane 22 szt.: 14 parterowych 2-osobowych, 5 piętrowych 4-5 osobowych, 2 parterowe 3-osobowe, 1 parterowy bliźniaczy (2 x 4 osobowe). Wszystkie domki wyposażone w łazienkę z prysznicem, TV, radio, lodówka, czajnik, naczynia. Taras. Stoły piknikowe.

Ośrodek wyposażony w instalację wodno-kanalizacyjną. Do ogrzewania ciepłej wody użytkowej służy kotłownia olejowa znajdująca się w przyziemiu pierwszego pawilonu hotelowego.

Teren oświetlają energooszczędne lampy parkowe. Na terenie: boisko do w siatkówki, dwa betonowe grille z miejscem do grillowania, stoły do tenisa stołowego, plac zabaw.

Ośrodek prowadzony jest sezonowo, w wakacje. Posiada pełne obłożenie w okresie od końca czerwca do końca sierpnia. Do ośrodka przyjeżdża wielu stałych wieloletnich Gości.

Ośrodek położony jest na gruncie Lasów Państwowych z odlesieniem umożliwiającym rozbudowę, z umową najmu na 30 lat.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Stegna
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3000000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej