• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-12-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #54014

Sprzedam niepubliczny kameralny żłobek

Sprzedam niewielki, doskonale wyposażony żłobek, funkcjonujący w centralnej części Krakowa (dzielnica Olsza). Żłobek obejmuje 15 miejsc dla dzieci. Prowadzony w wynajmowanym, ściśle dostosowanym lokalu, posiada odbiory Sanepidu i straży pożarnej. Placówka zarejestrowana w MUW, posiadająca dotację (dopłaty dla rodziców z GMK). Wyposażenie nowe, bardzo bogate, wysokiej jakości, obejmujące meble, akcesoria związane z opieką nad dziećmi, sprzęt elektroniczny, zabawki, akcesoria edukacyjne i wyposażenie do terapii (jedna z dwóch sal jest przystosowana do prowadzenia terapii logopedycznej, psychologicznej, pedagogicznej, rehabilitacji ruchowej i terapii integracji sensorycznej). Placówka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, posiada stałych klientów. Żłobek ma opracowaną pełną dokumentację, zgodną z obowiązującymi przepisami, ma nawiązaną współpracę ze sprawdzonymi dostawcami usług. W placówce zainstalowany jest monitoring wizyjny dostępny dla rodziców.

Żłobek ma charakter kameralny i elitarny – czesne jest wyższe niż standardowe z uwagi na znacznie przekraczający poziom przeciętny standard wyposażenia i opieki. Placówka została uruchomiona w lutym 2021 r. dzięki wsparciu z funduszu Maluch+ 2020 - dofinansowanie w wysokości 200 000 zł na otwarcie placówki. Organem prowadzącym jest spółka z o.o. zajmująca się również innymi, zróżnicowanymi usługami.

Oferta obejmuje pełne wyposażenie placówki o wartości przekraczającej 100 tys. zł., sprzedaż praw do prowadzenia żłobka pod obecną marką i w oparciu o opracowaną dokumentację, pełne know-how dotyczące prowadzenia placówki w obecnym kształcie, cesję nawiązanych umów z pracownikami, klientami oraz dostawcami usług, wsparcie posprzedażowe we wdrażaniu w schematy działania żłobka.

Informacje podstawowe

Branża
  • edukacja, szkolnictwo
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej