• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-06-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #51913

Sprzedam nieruchomość- na restaurację, magazyn, hurtownię

Sprzedam nieruchomość w Częstochowie, dzielnica Lisiniec. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 3056 m2., składa się z dwóch części: jedna dwukondygnacyjna, całkowicie podpiwniczona, druga parterowa ( sala bankietowa) bez podpiwniczenia. Cztery lata temu przeprowadzono generalny remont całości..
Piwnice i parter mają charakter usługowy, natomiast na piętrze i poddaszu znajduje się część mieszkalna i biurowa.

Powierzchnia całkowita :874,60m2 Powierzchnia użytkowa: 685,80m2 Budynek chroniony instalacją alarmową.
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: PIWNICA: magazyny, pomieszczenia socjalno-sanitarne dla personelu, kotłownia PARTER: wiatrołap, hol, szatnia, sala konsumpcyjna z częścią taneczną ( o pow. 300m2, wysokość: 4,20m), kuchnia z zapleczem, cztery toalety , klatka schodowa z częścią wejściową do pokoi mieszkalnych na piętrze.
PIĘTRO: trzy pokoje sypialniane, toaleta, pokój z urządzeniami klimatyzacyjnymi
PODDASZE: jedna sypialnia Nieruchomość położona jest na działce o pow. 3056m2, szerokość działki 22m.

Przed budynkiem znajduje się powierzchnia 900m2 wyłożona kostką brukową stanowiąca parking dla użytkowników. Wjazd zamykany bramą na pilota. Całość ogrodzona.

Ogrzewanie piecem dwufunkcyjnym lub na ekogroszek. Za budynkiem jest zagospodarowany i oświetlony ogród o pow. 640m2. Za ogrodem znajduje się dodatkowe 700m2 działki aktualnie nieużytkowanej przez właścicieli, które można albo połączyć z istniejącym ogrodem lub wyodrębnić i sprzedać. Budynek zlokalizowany jest przy drodze asfaltowej w odległości ok. 3 km w linii prostej od Jasnej Góry. Dojazd z centrum miasta około 10min.


Nieruchomość z racji między innymi lokalizacji i bardzo dobrej komunikacji stwarza wiele możliwości pod względem adaptacji i modernizacji dla potencjalnego nabywcy. Cena do negocjacji Serdecznie zapraszamy do oględzin !

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Częstochowa
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1299000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/sprzedam-lokal-na-restauracje-magazyn-hurtownie-ID4aSLJ.html#781425e8d4

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej