• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-01-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #57649

Sprzedam/odstąpię działającą restaurację

Restauracja pracuje od lutego 2022r. Włożyliśmy w nią masę pieniędzy, czasu, energii i emocji. Lokal jest świeżo wyremontowany, stworzyliśmy bazę stałych klientów oraz markę dobrze ocenianą przez mieszkańców Łęcznej. Biznes jest dobrze prosperujący, a tworzy go zgrany zespół. Restauracja wymaga jednak jeszcze dość dużej pracy i uwagi. Niestety z przyczyn osobistych nie mamy możliwości poświęcić jej tyle czasu, aby firma dalej rozwijała się w dobrym tempie. W związku z tym podjęliśmy decyzję o sprzedaży firmy, aby przejęła ją osoba, która wykorzysta jej potencjał.

Restauracja ma spory potencjał wynikający z lokalizacji – stadion Górnika Łęczna. Wiąże się to ze stałymi klientami związanymi z klubem sportowym. Jest to pewny przychód w każdym miesiącu pracy.

Sprzedaży podlega cały sprzęt kuchenny i wyposażenie (wycenione na ok. 100 000zł), know-how (przepisy, menu, system pracy), prawo do marki, numer telefonu, stronę internetową do składania zamówień, umowy ze stałymi klientami, odstąpienie od najmu lokalu na rzecz nowego inwestora, wiele innych narzędzi oraz wsparcie i pomoc przez pierwsze miesiące pracy nowego właściciela.

Zainteresowanym kupnem przekażemy także pełną dokumentację firmy, w której znajduje się wycena, opis specyfiki działania restauracji, a także wiele innych przydatnych informacji.

Restauracja od otwarcia w ciągu 9. miesięcy (luty-listopad) osiągnęła obrót na poziomie ponad pół miliona zł. W ostatnich miesiącach miesięczny dochód jest na poziomie ok. 10-11 tyś zł. Restauracja nie wymaga inwestycji w środki trwałe - pracę można zaczynać praktycznie od zaraz,

Cały biznes wyceniamy na podaną kwotę netto. – jest to dokładnie wyjaśnione w wyżej wspomnianej dokumentacji. Cena podlega negocjacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • lubelskie
Miasto Łęczna
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 140000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej