• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-07-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #52043

Sprzedam/odstąpię Restaurację

Do sprzedania jest restauracja w wolno stojącym budynku przy ulicy, posiada dwa parkingi.
Jeden znajduje się przed restauracją , drugi parking jest na terenie zamkniętym . Oba monitorowane.

Sam lokal posiada dwie sale konsumenckie. Sala na parterze dostosowana jest do przyjęcia ok.35 osób. Druga sala znajduje się na pierwszym piętrze i tu organizowane są przyjęcia do 80 osób.

Obie sale mają niezależne wejścia i dostęp do ogródka restauracyjnego.
Restauracja urządzona jest w stylu staropolskim, co podkreślają malowidła ścienne wykonane przez artystkę malarkę. Malowidła nawiązują do nazwy restauracji, a mianowicie są to sceny z’’ Pana Tadeusza’’ , namalowane wg albumu Andriollego. Wystrój ten nawiązuje również do otwockiej tradycji kultywującej postać rysownika. Oczywiście wszystko można zamalować i urządzić wg własnej aranżacji.
Do wyposażenia sal należą również stylowe meble; kredensy, obrazy olejne oraz cała porcelanowa zastawa ze sztućcami i szkłem.

Lokal wyposażony jest w samodzielną wentylację, klimatyzację oraz monitoring. Sale wyposażone są również w sprzęt nagłaśniający.
W kuchni znajdują się dwie kuchnie palnikowe oraz piec konwekcyjny, dwie lodówki, trzy zamrażarki oraz meble kuchenne z niezbędnym wyposażeniem .
Restauracja posiada dwie niezależne zmywalnie; jedna restauracyjna, druga cateringowa.

Lokal mieści się w budynku wynajmowanym, ale cała dokumentacja dotyczącą działalności gastronomicznej jest naszą własnością, ponieważ to my adoptowaliśmy budynek pod tą działalność . Ściany i cała aranżacja lokalu jest wykonana przez nas i wg umowy z właścicielem należy tylko do nas.

Przez czternaście lat nigdy nie został podniesiony czynsz i właściciel zobowiązał się do takich samych warunków z następnym najemcą.
Restauracja ma swoją renomę i stałych klientów.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Otwock
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 200000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej