• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-02-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #58071

Sprzedam/odstąpię sklep papierniczy

Sprzedam nie tylko sklep papierniczy ale przede wszystkim dobrze prosperujący interes, o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym, sklep papierniczy KONTEXT
o powierzchni ok. 66m2, mieszczący się przy ulicy Sadowej 2 w ścisłym centrum Zambrowa.

Zambrów to miasto w zagłębiu mleczarskim z ponad 22 tysiącami mieszkańców. Wśród nich na szczęście mnóstwo dzieci w wieku szkolnym. W mieście obecnie prosperują tylko dwa samodzielne sklepy papiernicze. Sklep Kontext, który od 28 lat prowadzę w jednym miejscu - w centrum miasta w sąsiedztwie zespołu szkół ogólnokształcących, poczty, banków, urzędu miasta i drugi na końcu miasta oddalony o ponad 2km na jego południowych obrzeżach.

Sklep od prawie 30 lat również kojarzył się z prowadzoną przeze mnie wypożyczalnią Video ale mimo tego zawsze był sklepem papierniczym. To nie tylko pomieszczenie z ladą ale zaprojektowany wygodny układ gwarantujący mi swobodne prowadzenia tej działalności przez dziesiątki lat. Wejście do sklepu od głównej ulicy wprowadzają widoczne z daleka drzwi wejściowe w sąsiedztwie olbrzymich okien szklanych oznakowanych sklepem papierniczym Kontext. Okna te nie tylko wprowadzają od strony zachodniej mnóstwo światła dziennego ale są elementem reklamującym sam sklep z dużej odległości na drodze do szkół podstawowych i liceum w moim mieście. Sklep od drzwi wejściowych dzieli wiatrołap o łącznej powierzchni 2m2 zapewniający dobrą izolację termiczną i swobodne korzystanie przez mijających się klientów. Główna powierzchnia sklepu to prawie 30 m2, w której znajduje się większość wyeksponowanych artykułów papierniczych, stojaki z kartkami i papierami oraz dwie obszerne lady wyposażone w trzy niezależne stanowiska sprzedaży. Każde ze stanowisk posiada komputer, drukarkę fiskalną, skanery oraz centralną drukarkę do drukowania faktur. Za ladą znajdują się dwa niezależne wejścia do połączonych ze sobą pomieszczeń wewnętrznych (zaplecze sklepu). Są to pomieszczenie kuchenne wraz z oddzielną toaletą oraz magazynem o powierzchni około 33 m2. W części magazynu kompletnie wyposażonego w meble do magazynowania towaru znajduje się stanowisko komputerowe przeznaczone do pracy związanej z prowadzeniem magazynu, kartotekami etc. Proces dostawy towaru został zaprojektowany odrębnym wejściem bezpośrednio do magazynu z drugiej strony budynku i oddzielnym wejściem do sklepu.
Infrastruktura sklepu to przede wszystkim specjalistyczne regały do ekspozycji towarów lub jego magazynowania, system monitoringu wizyjnego pomieszczenia sklepu i magazynu, system alarmowy oraz klimatyzacją. System posiada wdrożony i eksploatowany od wielu lat wielostanowiskowy system sprzedaży WF-MAG z gotowymi do wykorzystania kolektorami oraz procedurami do skutecznej i szybkiej inwentaryzacji towarów. System informatyczny objęty jest wieloletnią opieką serwisową specjalistycznej firmy gwarantującej ciągłość biznesową.

Przez dziesiątki lat zbudowałem bazę lojalnych dostawców oraz klientów, a sklep cieszy się bardzo dobrą reputacją nie tylko mieszkańców śródmieścia, ale również uczniów, studentów okolicznych szkół i pracowników okolicznych firm i instytucji. Zaopatrujemy zarówno klientów detalicznych jak i instytucjonalnych. Lokal jest w pełni wyposażony i zaopatrzony w artykuły szkolne, plastyczne, biurowe, papiernicze, kartki okolicznościowe, zaproszenia, podziękowania, upominki i kącik prezentowy, jak również urządzenia biurowe i tonery dla większości używanych przez naszych klientów drukarek. W sumie na terenie sklepu znajduje się ponad 3000 unikalnych pozycji w różnych ilościach. Długoletnia współpraca z miejscowymi hurtowniami i producentami sprzętu, korzystnie podpisane umowy oraz sama infrastruktura budynku pozwolą nowemu właścicielowi na prowadzenia dobrze prosperującej działalności przy zapewnieniu niskich kosztów!

Cena sprzedaży sklepu stacjonarnego zawiera wartość towaru + wyposażenia.
Cena do uzgodnienia z potencjalnym klientem

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • podlaskie
Miasto Zambrów
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 100000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej