• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-11-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #56829

Sprzedam ośrodek - domki nad morzem

Na sprzedaż perełka inwestycyjna - renomowany kompleks domków w stylu skandynawskim w uroczej wiosce turystycznej Grzybowo (5 km od Kołobrzegu). Obiekt funkcjonuje całorocznie - bardzo duża część rezerwacji z rynku niemieckiego. Wymieniany w różnych rankingach jako jeden z lepszych obiektów dla rodzin z dziećmi nad Bałtykiem. Potwierdzone liczne opinie w internecie, publikacje w książkach i przewodnikach turystycznych.

Obiekt wybudowany w 2018 roku przez górali w technologii drewnianej - z balika, ocieplony, na płytach fundamentowych. Kompleks składa się z 9 domków, każdy o powierzchni 56 m2, duże tarasy z drzewa modrzewiowego. Najwyższej jakości materiały budowlane: drewno, naturalny kamień, płytki, armatura sanitarna.

Każdy domek składa się z dwóch oddzielnych sypialni na piętrze, pokoju dziennego, aneksu kuchennego i łazienki na parterze. Bogate wyposażenie kuchni (lodówki, płyty ceramiczne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, tostery, pełna zastawa stołowa, garnki), solidne meble drewniane, łóżka hotelowe, zapasowe pościele, leżaki, parawany, meble tarasowe. Domki sprzedajemy z pełnym wyposażeniem.

Odległość do plaży 1200 m. Działka narożna, tuż przy lesie i trasie rowerowej, zadbany ogród z licznymi nasadzeniami, plac zabaw z piaskiem morskim, miejsce do grillowania. Istnieje możliwość wybudowania dodatkowego domku lub sauny zewnętrznej. Teren oświetlony.
Jeden domek aktualnie funkcjonuje jako recepcyjny - ma pełne wyposażenie: kuchnię, łazienkę z pralnią oraz sypialnię i może służyć jako mieszkanie dla osoby zarządzającej obiektem.

Niezależna instalacja satelitarna oraz sieć wi-fi.
Media: woda i kanalizacja gminna, ogrzewanie elektryczne - każdy domek ma swój podlicznik na prąd.

Domki są bardzo zadbane, wszystko utrzymane w idealnym stanie, na bieżąco wymieniane pościele, wyposażenie w kuchni itp.

Obiekt przekazujemy już z rezerwacjami na kolejne miesiące oraz sezon 2023.
Przekazujemy stronę internetową wraz z zarejestrowaną domeną obiektu, aktywne konta w mediach społecznościowych, aktywne reklamy na licznych portalach turystycznych oraz podpisane umowy z niemieckimi biurami podróży.
Obiekt zapewnia regularne dochody przez cały rok. Wysoka rentowność.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Grzybowo
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3400000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/sprzedam-dobrze-prosperujacy-osrodek-nad-morzem-ID4iwZ8

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej