• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-11-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #49923

Sprzedam pensjonat

Malownicze położenie, panoramiczne widoki, bliskość natury. Pensjonat, położony w Wiśle, oferuje 46 miejsc noclegowych w 18 nowocześnie urządzonych pokojach (z łazienkami) z górskimi akcentami. Położenie ok. 3 km od centrum miasta, w otoczeniu stacji narciarskich i szlaków górskich, gwarantuje aktywny wypoczynek zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Obiekt jest doskonale oceniany przez gości - na portalu posiada obecnie notę 9.3.

Pierwszy kontakt z klientami pensjonatu odbywa się w przytulnie urządzonej recepcji. Na parterze obiektu znajduje się sala konsumpcyjna, w której serwowane są gościom posiłki przygotowane w dwóch doskonale wyposażonych kuchniach. Oprócz łazienek w pokojach klienci mają możliwość korzystania z łazienki ogólnodostępnej. Zimą udostępniane jest pomieszczenie służące do przechowywania sprzętu narciarskiego. Do dyspozycji właściciela pozostaje magazynek oraz zaplecze na parterze.

Pensjonat został oddany do użytku w 2015 roku, dzięki czemu instalacje i urządzenia są w bardzo dobrym stanie. Obiekt posiada własne ujęcie wody. Jest częściowo ogrodzony - z 3 stron. Dwupiętrowy budynek o powierzchni 800m2.

Najmłodsi goście mogą korzystać z placu zabaw w ogródku, gdzie znajduje się również miejsce do grillowania. Zimą organizowane są kuligi "spod drzwi" pensjonatu.

Cena ofertowa obejmuje wyposażenie pensjonatu.

Pensjonat będący przedmiotem sprzedaży to nie tylko nieruchomość, ale prężnie funkcjonujący biznes z ustabilizowanymi przychodami i szeroką bazą klientów. W sezonach wysokich obłożenie pensjonatu jest pełne. Jednocześnie obiekt nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Bezpośrednio przy pensjonacie dostępny jest parking dla samochodów.

Szczegóły dotyczące "przejęcia klientów" oraz ewentualnego korzystania z dotychczasowej nazwy pensjonatu zostaną omówione bezpośrednio z osobami zainteresowanymi

Możliwy jest również zakup pensjonatu wraz z częścią domową. Cena zostanie ustalona indywidualnie.

Podana powierzchnia budynku jest przybliżoną powierzchnią użytkową i obejmuje poddasze.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • śląskie
Miasto Wisła
Obszar działalności Międzynarodowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2600000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/sprzedam-pensjonat-w-wisle-ID48yqu.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej