• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-11-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #49981

Sprzedam Pensjonat

Posiadam do sprzedaży pensjonat nad morzem w odległości 300m od plaży, przy głównej ulicy handlowej, składający się z dwóch budynków, łącznie 20 pokoi z łazienkami oraz domku wolnostojącego, wszystko na działce 880m2. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy, gastronomia, wesołe miasteczko. Pięknie zagospodarowany ogród z placem zabaw dla dzieci. Dla gości miejsca parkingowe. Do jeziora Bukowo spacerem 500 m. Dąbki są miejscowością z mikroklimatem, wokół znajdują się sanatoria i domy uzdrowiskowe. Miejscowość stwarza możliwości do aktywnego wypoczynku, rodzinnych wakacji i miłego spędzenia czasu zarówno w lecie jak i zimą.

Główny budynek usługowo - handlowy o powierzchni 350m2 w którym znajduje się 30 miejsc noclegowych, 9 pokoi z łazienkami oraz klimatycznym apartamentem na najwyższym piętrze o powierzchni 150m2 z kominkiem i wanną z hydromasażem oraz kompletnie wyposażoną kuchnią.

Na parterze jest profesjonalna kuchnia i pomieszczenia usługowe z możliwością przekwalifikowania na gastronomię (gofry, lody, itp.) Cały budynek jest ogrzewany. Bardzo dobrze ocieplony i wyizolowany. We wszystkich pokojach podłogi wyłożone są wykładziną dywanową, aby zapewnić komfortowy pobyt gościom, łazienki z prysznicami.

Drugi budynek 161m2, 20 miejsc noclegowych, 8 pokoi z łazienkami i prysznicami. 2 pokoje z bezpośrednim wejściem z ogrodu, bez konieczności wchodzenia przez wspólny korytarz i klatkę schodową.

Domek gospodarczy 20m2 z łazienką i sypialnią na antresoli, obecnie zamieszkały przez gospodarzy.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Dąbki
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3900000 zł
Uwagi

źródło: https://gratka.pl/nieruchomosci/pensjonat/oi/18972183

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej