• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #49271

Sprzedam pensjonat w Karpaczu

Sprzedam klimatyczny pensjonat w Karpaczu, ponad 200 letni dom z funkcją mieszkalną i pensjonatową - dawna karczma sądowa. Budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Nieruchomość położona ok. 1 km od "deptaka" 15 min pieszo, 300 m od wyciągu narciarskiego Karpatka przy zielonym szlaku pieszym i rowerowym.
Nieruchomość posadowiona jest na działce budowlanej o powierzchni blisko 1400m2. Cały teren jest zagospodarowany. W odrębnym budynku wolnostojącym znajduje się 3 stanowiskowy garaż. Nad garażami znajduje się pomieszczenie o pow. ok. 80m2 do własnej aranżacji na 2 apartamenty lub mieszkanie dla właścicieli.

Na terenie znajduje się duży parking. Ogród zadbany wiele drzew (w tym przedwojenna lipa), krzewów, kwiatów i innych nasadzeń. Przygotowane jest miejsce na ognisko lub grilla.

Nieruchomość zasługuje na szczególną uwagę ze względu na jej historię i klimat. Nieruchomość w dobrej kondycji technicznej, po częściowym remoncie.

Budynek składa się z czterech kondygnacji.

1. Piwnica
Dom jest częściowo podpiwniczony. W piwnicy znajduje się sala kominkowa z barem, wc i wyjściem do ogrodu, sauna, pralnia z kotłownią.

2. Parter
Na parterze znajduje się: główne wejście do budynku, mieszkanie właścicieli ok. 100mkw (trzy sypialnie, dwie łazienki, salon z aneksem kuchennym, spiżarnia) Mieszkanie z możliwością przerobienia na dwa niezależne apartamenty pod wynajem.

W pozostałej części parteru jest przestronny salon ok. 60m2, kuchnia, 2 pokoje, garderoba, łazienka, pomieszczenie biurowe, razem ok. 100m2. Możliwość zmiany funkcji na usługową gastronomiczną np. kawiarnię.

3. Piętro i poddasze
Pozostałe kondygnacje to część pensjonatowa z 24 miejscami noclegowymi.

Na piętrze znajduje się 100m2 taras z widokiem na Skalny Stół.
Nieruchomość dla ludzi aktywnych lubiących przyrodę, ceniących niezależność wynikającą z prowadzenia pensjonatu.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Karpacz
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 1600000 zł
Uwagi

źródło: ttps://www.otodom.pl/oferta/pensjonat-w-karpaczu-ID47iEM.html#2c735b65e5

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej