• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-05-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #43614

Sprzedam pensjonat z restauracją

Sprzedam działający pensjonat z restauracją w Borne Sulinowo, 640 m2, działka 3 050 m2, nad jeziorem,
OPIS NIERUCHOMOŚCI: Elegancki pensjonat z restauracją nad jeziorem. Budynek 2 piętrowy, podpiwniczony o powierzchni 640 m2 na działce o powierzchni 3046 m2. Parter budynku to restauracja z kuchnią. Na I i II piętrze znajduje się łącznie 8 klimatyzowanych, obszernych pokoi z łazienkami. Przytulne, eleganckie i stylowe wnętrza wykończone w wysokim standardzie. Budynek został gruntownie wyremontowany w 2010 roku.
Obiekt z pełnym wyposażeniem, gotowy do kontynuowania prowadzenia działalności (cena nieruchomości nie obejmuje wyposażenia). Restauracja dla ok. 40 gości. Obiekt znajduje się w świetnym stanie technicznym. Posiada wszystkie media. Klimatyzacja i 3 niezależne systemy ogrzewania. Posesja jest w całości ogrodzona.

LOKALIZACJA: Obiekt znajduje się w malowniczej i idyllicznie położonej miejscowości Borne Sulinowo. Jezioro znajduje w odległości ok. 500 m. Miejscowość jest licznie odwiedzana przez turystów ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną i bliskość ciekawych turystycznie atrakcji. Borne Sulinowo to miasto znajdujące się wśród lasów, nad jeziorem.
Aktywny wypoczynek zapewniają liczne szlaki turystyczne, dostęp do sportów wodnych.

ATUTY: Obiekt gotowy do kontynuowanie działalności. Doskonała lokalizacja. Obiekt posiada dużą bazę lojalnych klientów a przy odpowiednim podejściu marketingowym możliwy jest dynamiczny rozwój biznesu.

Kontakt do pośrednika sprzedaży

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Borne Sulinowo
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1499000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej