• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-05-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #61395

Sprzedam pizzerię franczyzową

Jeśli szukasz gotowego, dochodowego biznesu, to jest to oferta dla Ciebie.

Jest to okazja, aby spróbować swoich sił w samodzielnym prowadzeniu restauracji - przejmując dochodowy biznes w sprawdzonej lokalizacji, z uznaną marką i rozwijać go dalej z liczną grupą stałych klientów.

Atutem jest doskonała lokalizacja: w samym centrum Olsztyna, przy ulicy Seweryna Pieniężnego 8, gdzie restauracja gwarantuje widoczność i dostępność. Doskonały ciąg komunikacyjny przyciąga stały przepływ mieszkańców miasta i turystów. Sąsiedztwo Ratusza, Urzędu Marszałkowskiego, Banków, Sądów oraz Szpitali i Poczty Głównej, oraz szkół, i przedszkoli, a także obiektu sportowego Urania, zapewnia stały ruch miejscowych i odwiedzających. Ponadto, w ciągu komunikacyjnym przed budynkiem, znajduje się letni ogródek, zwiększający sprzedaż w okresie letnim.

Pizzeria jest gotowa do działania: możesz przejąć w pełni funkcjonujący lokal, wyposażony we wszystko, co potrzebne do kontynuowania działalności. Obecny właściciel jest do pełnej dyspozycji i chętnie pomoże we wdrożeniu nowego właściciela, zapewniając płynne przejęcie lokalu.

Dodatkowym atutem jest współpraca z agregatorami : Pyszne, Glovo, Uber na preferencyjnych, sieciowych warunkach.

Franczyzodawca udziela wsparcia w sprawach administracyjnych, personalnych, prawnych i marketingowych. Szkoli ponadto przyszłego franczyzobiorcę z zakresu zarządzania biznesem, obsługą klienta i marketingu. Dzięki sprawnie działającemu logistycznemu systemowi dostaw franczyzobiorca ma dostarczone do placówki najwyższej jakości produkty w korzystnych cenach.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Olsztyn
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 125000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej