• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-04-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #51345

Sprzedam poradnię psychologiczno-pedagogiczną

Sprzedam poradnię psychologiczno-pedagogiczną w Warszawie. W poradni prowadzona jest działalność z zakresu terapii psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej, terapii SI, dietetyki i innych pokrewnych. Dodatkowo placówka pełni rolę ośrodka szkoleniowego, prowadzi szkolenia, których adresatem są szkoły, przedszkola, fundacje.

Lokal mieści się w kameralnym budynku mieszkalnym (dogodne wejście, parter, darmowy parking, bardzo dobra komunikacja miejska). W lokalu 4 gabinety (w tym duża sala szkoleniowo-warsztatowa), dwie toalety, osobna recepcja, aneks kuchenny.

Biznes prowadzony ponad 6 lat, dobrze prosperujący, rozpoznawalny lokalnie i w środowisku oświatowym. Z dużym potencjałem. Sprzedaję z powodów osobistych. Na ten moment nie mam możliwości zająć rozwojem tego miejsca. Prowadzona przeze mnie do tej pory placówka daje dużo większe możliwości zarobkowe i czeka na osobę, która w pełni wykorzysta jej potencjał.

Sprzedaż obejmuje: umowę najmu lokalu, umowy z dostawcami, pracownikami, logotyp, stronę www, profile w mediach społecznościowych, obszerną bazę klientów szkoleniowych. Ponadto wyposażenie i specjalistyczny sprzęt terapeutyczny oraz pomoce terapeutyczno-diagnostyczne.

Więcej szczegółów przekażę osobom zainteresowanym. Zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • edukacja, szkolnictwo
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 90000 zł
Uwagi

źródło: https://wlasnybiznes.pl/

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej